Pieknie spać.W łóżku spędzamy prawie 1/3 każdej doby w ciągu roku. To miejsce naszego relaksu, odpoczynku, naszego spokoju. Wybór pościeli więc nie jest 'szczegółem', to bardzo ważny akcept, musimy czuć sie dobrze, trzeba więc wybrać dobry materiał i wzór, który naprawdę nam się podoba.


 Dość popularne są pościele syntetyczne, są to te najtańsze - bo szyte z najtańszych materiałów, naprzykład takich jak poliester. Zaletą tych pościeli jest niestety tylko CENA i łatwość utrzymania w czystości, nie gniotą się, szybko schną. Na tym jednak zalety się kończą - takie materiały nie przepuszczają powietrza, co odczuwamy podczas nadmiernego pocenia się podczas snu. Mogą też pojawić się podrażnienia i wysypki.

Zaś pościele naturalne szyje się z naturalnych składników, głównie z bawełny. Naturalne pościele szyje się również z innych naturalnych materiałów, takich jak jedwab, wełna, len, bambus. Sprzyjają one dobremu, zdrowemu i komfortowemu wypoczynkowi, zapobiegają wysypkom i innym podrażnieniom skóry, są miłe w dotyku i  pozwalają oddychać skórze.

Przygotowałam dla was trzech faworytów ze sklepu Madley, które uważam za warte uwagi.


Pościel bawełniana Hobby Batik Kirik 

Zobaczcie jaki piękny, spokojny wzór. Kocham takie pościele, aż nie chce wstawać się z łóżka, dodatkowo wykonana jest z wysokiej jakości bawełny, co gwarantuje jej miłą miękkość oraz delikatność dla naszej skóry. Jest także bardzo ciepła i zapewnia utrzymanie odpowiedniej temperatury naszego ciała nocą. Ponadto warto pamiętać, że bawełna należy do wyjątkowo trwałych materiałów i długo się nie niszczy, przez co może służyć długie lata.  Jest to najwyzszej jakosci materał posiadajacy certyfikat OKO Tex, odporny na spieralność i bezpieczny dla alergików.
Pościel ze zdjęcia możecie kupić TUTAJ .Świetny wzór, czarno-szaro-beżowe drzewa, wychodzą naprzeciw miłośnikom standardowych rozwiązań. Dodatkowo pościel charakteryzuje się doskonałym przygotowaniem tkaniny, która jest delikatna i niezwykle miła w dotyku. Ogromnym plusem jest rewelacyjna trwałość kolorów, o czym można się przekonać podczas użytkowania.  Taką pościel pierzemy w temperaturze do 40 stopni!
Pościel ze zdjęcia możecie kupić TUTAJ.


Pościel bambusowa Hobby Kazayagi Grey

Na koniec zostawiłam perełkę, No ZA KO CHA ŁAM się... Piękna, prosta, z klimatem,..
Pościel wykonana jest z włókna bambusowego, które posiada naturalne właściwości bakteriobójcze, eliminując ponad 70% bakterii ze swojej powierzchni, nawet po 50 praniach. Absorbuje wilgoć od ciała i do tego zapewnia doskonałą przepuszczalność powietrza. Ma właściwości termoregulacyjne - w upały daje poczucie świeżości i kojącego chłodu, w dni chłodne - przyjemnego ciepła. Pościel zapakowana jest w eleganckie pudełko, może stanowić idealny pomysł na prezent. Komplet zapinany jest na guziki.
Z uwagi na to, że włókno bambusowe jest materiałem naturalnym,na początku użytkowania może wystąpić pilling, który po 2-3 praniach znika.
Pościel ze zdjęcia możecie kupić TUTAJ.Post został zrealizowany dzięki materiałom tekstowym ze strony madley.pl
Zdjęcia pościeli pochodzą ze strony madley.pl
Źródło zdjęcia głownego google.pl

0 komentarze:

Prześlij komentarz