Konkurs! Do wygrania 2 x zestaw `Cute Animals` !


Niespodzianka.

Przyznam, ze celowo jakoś bardzo nie chwaliłam się tym głośno , że zgłosiłam się również do organizacji konkursu w Blogosferze CanpolBabies. Po cichutku liczyłam, że uda mi się zorganizować dla was konkurs i odkupię swoje winy, tak te, spowodowane nieobecnością. Zdążyłam zauważyć, że wiele z was odeszlo z obserwowania mojego bloga oraz fanpage, lecz mam przeogromną nadzieję, że wrócicie, a ja postaram się być z wami częściej. Aaa, dziewczyny! odebrałam dzisiaj prawo jazdy, jestem już pełno prawnym kierowcom ! Witajcie na drodze. :-)

Blogosfera.

Jeśli są jeszcze osoby, może nowe blogerki, które nie słyszały o blogosferze, albo słyszały ale się jeszcze wahają - serdecznie zapraszam na stronę Blogosfery Canpol aby na spokojnie przeczytały treść i przejrzały wiadomości, które tam się znajdują. CO MIESIĄC ktoś wygrywa fantastyczny zestaw do testowania, a wraz z tą osobą, jest wybierana grupa osób, która ma możliwość zorganizowania konkursu z akcesoriami z danej edycji. Coraz częściej są do wygrania po 2 zestawy (!) . Naprawdę warto. Nie jest ważna popularność bloga, ilość obserwujących, ani komentarzy. :)

Konkurs.

Przejdźmy może już do głównego wątku wpisu - Konkursu. Mam dla was 2 (1) zestawy `Cute Animals` w których komplet wchodzi: Talerzyk, miseczka, widelczyk z łyżeczką, kubeczek oraz Kubeczek a wszystko w przeeeeesłodkiego pieseczka ! <3 Chwilami żałuję, że nie dostałam się do testowania, ale powalcze w konkursach na innych blogach, a może się uda  :)

Pewnie zastanowiacie się co wymyśliłam za cuda na kiju jako zadanie konkursowe, myślę, że możecie mieć przesyt wierszyków, prac plastycz - nie ma co się bać. :)

"Pokaż, kto/co jest największym przyjacielem Twojego dziecka. Opowiedz dlaczego akurat on/a / to "

Zgłoszenia mozecie publikowac pod tym wpisem na blogu, pod postem na fanpage, lub wyslac na maila Magdallena@pisz.to 


Regulamin.
§ 1
POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Konkurs organizowany jest pod nazwą „Wygraj zestaw  `Cute Animals` na blogu MamaMagda.pl” i zwany jest w dalszym ciagu : „Konkursem”.
2. Organizatorem Konkursu jest właścicielka bloga www.MamaMagda.pl, sponsorem nagrody jest Canpol Babies.
3. Konkurs rozpoczyna się w dniu 12/05/18 i będzie trwać do 31/05/18 r. do godziny 00:00:00 czasu polskiego.
4. Udział w Konkursie jest dobrowolny.
5. Uczestnik przez przystąpienie do Konkursu akceptuje w całości treść Regulaminu oraz zobowiązuje się do jego przestrzegania.
§ 2
WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE
1. Uczestnikiem Konkursu („Uczestnik”) może być każda osoba pełnoletnia, która spełni warunki Regulaminu Konkursu.
2. Uczestnik ma za zadanie spełnić następujące warunki:
1) Pokazać kto/co jest największym przyjacielem naszego dziecka. Opowiedzieć dlaczego akurat on/a / to.
2) Dobrowolnie może polubić fanpage organizatorów i/lub udostępnić u siebie grafikę konkursową, co będzie mile postrzegane przez organizatora.
3. Nagrodą w konkursie są dwa zestawy "Cute Animals"
4. Zwycięzca zostanie wybrany na podstawie zgłoszenia - najbardziej interesująca/ciekawa/zabawna odpowiedź.
5. Zwycięzcę wybiera właścicielka bloga www.MamaMagda.pl .
6. Nagroda nie podlega wymianie.
Wyniki zostaną ogłoszone w terminie do 3 dni  od zakończenia konkursu ) lecz postaram się zrobić wam niespodziankę na dzień dziecka :-) )
8. Zwycięzca ma obowiązek zgłoszenia się do organizatora w terminie do 3 dni od ogłoszenia wyników. W przypadku braku kontaktu zostanie wyłoniony inny zwycięzca.

§ 3
POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. Organizator ma prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o czym uczestnicy zostaną poinformowani.
2. Zgłoszenie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją warunków zapisanych w niniejszym Regulaminie


Powodzenia! 

0 komentarze:

Prześlij komentarz