Uwaga. Ze strony został usunięty system komentarzy disqus, wobec tego wszystkie komentarze, które zostały dodane przez tą stronę zostały usunięte. Od teraz można komentować z facebooka, blogger'a lub jako gość

niedziela, 15 kwietnia 2018

#1 Nowoczesne meble desing.

Ostatnio coraz częściej przeglądam projekty domów, kuchni, salonów, pokojów dziecięcych. Co prawda z budową domu jesteśmy w stanie ;surowym;, ale zaczęłam zapisywać sobie przeróżne grafiki, żeby później wiedzieć, co mi się podobało i jak to sobie wyobrażałam. Pomyślałam, że lepiej sobie zapisać niż później przy urządzaniu już w trakcie pomyśleć - o kurcze, a mogłam to zrobić tak, byłoby ładniej, zupelnie o tym zapomniałam! - to by była skucha co?


I tu nasuwa się kolejna myśl - urządzać swój wymarzony dom w starym stylu, który wraca od kilku lat do łask i naszych domów? Coraz częściej widać jak ludzie urządzają dom spowrotem starymi witrynami za czasów naszych dziadków i  wykorzystują ich patenty.

Druga grupa ludzi idzie zaś w zupełną nowoczesność, meble desing często robią meegaa wrażenie.
Do czasu myślałam, że jednak wolę prosto, subtelnie, delikatnie, biało - ładnie. Ale czasem takie szaleństwo może wnieść bardzo pozytywne emocje. Wchodząc do białego, czystego pomieszczenia, a przy stole widząc krzesła w przeróżnych kolorach (na przykład takie z głównego zdjęcia ? :) ) wywoła na pewno burzę - pewnie pozytywną i negatywną.Popatrzcie jak przeróżne mogą być krzesła - jak przeróżnie można 'udziwnić' pomieszczenie w naszym domu :)

Wszystkie te nowoczesne meble możecie kupić/obejrzeć klikając w podświetlony tekst w tym zdaniu, co o nich myślicie? :)

Cześć, bardzo mi miło, że tu jesteś. Jeśli przeczytałeś/aś mój wpis - będę szczęśliwa jeśli zostawisz ślad po sobie. Co myślisz na temat postu?
Related Posts

0 komentarze: