Uwaga. Ze strony został usunięty system komentarzy disqus, wobec tego wszystkie komentarze, które zostały dodane przez tą stronę zostały usunięte. Od teraz można komentować z facebooka, blogger'a lub jako gość

sobota, 17 lutego 2018

#4 Chce być na szczycie!


Pisanie bloga to najczęściej spotykany sposób na rozpoczęcie swojego 'istnienia' w sieci.
Teraz możemy trafić na strony pisane nawet, przez 10-11 latki i ku zdziwieniu niektórych są one naprawdę często odwiedzane. Wiadomo, aby mieć czytelników trzeba spełnić bardzo dużo czynników, między innymi znaleźć tę grupę odbiorców, którym ta treść, którą przekazujemy, będzie odpowiadała. Prócz tego ważny jest wygląd estetyczny bloga/strony, sama nazwa - która chwytliwa, będzie łatwiej zapamiętywana.

Bardzo ważna również jest pozycja naszej strony w internecie. Mam na myśli np. miejsce naszej strony w linkach podczas wyszukiwania czegoś w google. Jeśli wpiszemy dany wyraz i jesteśmy na którymś z pierwszych wyszukiwań jasne jest to, że poszukujący na pewno do nas zajrzy - i co przy odrobinie szczęścia może oznaczać stałego bywalca :)

Pozycjonowanie stron nie należy jednak do najłatwiejszych i najciekawszych :) zajęć, a więc zachęcam do skorzystania z profesjonalnej firmy, która sprawi, że klientów zainteresowanych naszą usługą będzie więcej. Prócz wyższej pozycji wśród innych konkurencyjnych stron, na pewno zyskamy polecenia innych i popularność w sieci. A co może bardziej cieszyć niż nasz sukces? :)

Cześć, bardzo mi miło, że tu jesteś. Jeśli przeczytałeś/aś mój wpis - będę szczęśliwa jeśli zostawisz ślad po sobie. Co myślisz na temat postu?
Related Posts