Uwaga. Ze strony został usunięty system komentarzy disqus, wobec tego wszystkie komentarze, które zostały dodane przez tą stronę zostały usunięte. Od teraz można komentować z facebooka, blogger'a lub jako gość

sobota, 6 stycznia 2018

#5 Będę i ja!


Ale to niesamowite! Nigdy nie przypuszczałam, że i mnie to będzie czekać. Będę i ja! projektowała i urządzała swoje mieszkanie. Swoją kuchnie, jadalnie, sypialnie, łazienkę, salon, ahh! Jako, że jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o urządzanie czy budowę mieszkań, siedzę po nocach i szperam w internecie. Co rusz wynajduje nowe informacje i hasła, o których wcześniej zielonego pojęcia nie miałam i przyprawiają mnie o zachwyt. I tak sobie przeglądając farby, panele, glazurę, płytki trafiłam na beton architektoniczny . Dobre, co?  Sama jego nazwa brzmi tak wyjątkowo i inaczej, że musiałam się w to zagłębić.

Jeszcze dużo mi brakuje, aby chwalić się jakąś tam konkretną wiedzą :D, ale na tę chwilę mogę wam napisać o wachlarzu wzorów <3 Fale, diamenty, heksagony, kryształy, żaluzje... Tak! to wszystko wzory! Spójrzcie...Robi wrażenie przez duże W ! Powyższe zdjęcia to beton architektoniczny 3D od firmu VHTC, panowie chyba wiedzą co robią. Taka ściana w każdym centymetrze jest nowoczesna i dopasować ją można do niemal każdego wnętrza. Jeśli ktoś z was ma taką, dajcie koniecznie fotkę w komentarzu, szukam inspiracji na przyszłość. :)

Cześć, bardzo mi miło, że tu jesteś. Jeśli przeczytałeś/aś mój wpis - będę szczęśliwa jeśli zostawisz ślad po sobie. Co myślisz na temat postu?
Related Posts

0 komentarze: