Uwaga. Ze strony został usunięty system komentarzy disqus, wobec tego wszystkie komentarze, które zostały dodane przez tą stronę zostały usunięte. Od teraz można komentować z facebooka, blogger'a lub jako gość

wtorek, 12 grudnia 2017

#2 Wyspy Kanaryjskie Last Minute


Grudzień, generalnie jest zima. Aktualnie śniegu brak, ale sypie co kilka dni.
Codziennie z rana oślepiają budzą mnie promienie słońca przebijające się przez szyby, dobre i to ale...
Morze, piasek, zabawa, muzyka, upał, słońce, wakacje, Hiszpania, a może... Wyspy Kanaryjskie!
Zima to zdecydowanie nie moja pora roku, nie lubimy się od dawna.  Mój zimny, czerwony nos też za nią nie przepada. Popękana skóra na rękach chyba też się do nas dołączy. Zima mogłaby przyjść... czasami. Na dzień, może dwa i starczy. Basen i solarium sprawy nie załatwią.
Oferta Last Minute na Wyspach Kanaryjskich zdecydowanie tak! ❤️


Wyspy to idealne miejsce na wakacje. Są idealne dla takich leniuchów jak ja, aby leżeć plackiem na słońcu godzinami i delektować się ciepłem i spokojem, a także fanów zwiedzania i aktywnej turystyki. Pod podlinkowanym wyżej tytule znajdziemy oferty najlepszych, sprawdzonych hoteli, które zagwarantują nam komfortowy i udany wypoczynek. Wedle naszych potrzeb, możemy mieszkać nawet nad samym oceanem... Cudownie! Popatrzcie tylko...Cześć, bardzo mi miło, że tu jesteś. Jeśli przeczytałeś/aś mój wpis - będę szczęśliwa jeśli zostawisz ślad po sobie. Co myślisz na temat postu?
Related Posts

0 komentarze: