#5 KOMPENSJA - Najwyższe odszkodawania.


"Wypadki chodzą po ludziach, ludziom po wypadkach pomaga Kompensja"

Właśnie to proste, ale konkretne hasło sprawia, że chcemy zaufać im powierzając swoje 'problemy' związane z odszkodowaniem. Coś o tym wiem - niestety. Do tej pory tylko gdybałam, radziłam, domyślałam się. W tej chwili jestem świeżo po "nieszczęściu". Właśnie okradziono nam samochód.
Na całe "szczęście" nie była to sytuacja bezpośrednio z naszym udziałem - nie było wypadku, nie stała nam się krzywda a straty nie są za duże.

"Najpierw Twoje odszkodowanie, potem nasze honorarium"

Niestety muszę przyznać, że niejednokrotnie spotykałam się z opowieściami, a wręcz zażaleniami, że kancelaria, którą wybrali moi znajomi zupełnie nie spełniła ich oczekiwań - pieniądze zapłacone - sprawa ' w toku' a tak naprawdę wszystko stoi i nie mają ani pieniędzy, ani żadnych konkretnych informacji.

A dzięki tym słowom, którymi kieruje się Kompensja - krótko i zwięźle, ale wiemy, że to my jesteśmy dla nich najważniejsi, a nie pieniądze. Szanują nas i nasz czas.

Kancelaria odszkodowawcza Kompensja Sp. z o.o. jest z Gdańska i to jedna z najaktywniejszych firm zajmujących się odszkodowaniami. Pomogą nam poszkodowanym i naszym bliskim uzyskać od ubezpieczycieli największe możliwe odszkodowanie i świadczenia.

Doskonale znają się na obecnej sytuacji na rynku, dlatego szczerze i racjonalnie wycenią szansę i kwotę, na jaką możemy liczyc z odszkodowania.

Współpracują z najlepszymi radcami prawnymi, rzeczoznawcami oraz lekarzami z kilkunastoletnim doświadczeniem!

Nie musisz się również martwić niezręcznymi rozmowami z ubezpieczycielem, bo to oni rozmawiają z nimi za nas - aby pozbawić nas wszelkiego zbędnego stresu.

Na uwadze mają cały czas i prawidłowość zachowań innych Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Po wypadku, czy innej nie przyjemnej sytuacji ciężko nam racjonalnie myśleć i dyskutować z ubezpieczycielami.  Prowadzą najwyżej jakości negocjacje z ubezpieczycielami - wywalczą dla nas jak największą kwotę odszkodowania.A Ty? Zaufasz Kompensje?

0 komentarze:

Prześlij komentarz