Jak znaleźć salon kosmetyczny w swojej okolicy?


Na pewno każda z nas chcąc poświęcić chwilę dla siebie nie raz przeczesała pół wujka Google, aby znaleźć jakiś salon, który będzie godny odwiedzenia i przede wszystkim - będzie blisko nas. Miejsc takich jest na pęczki, czasem jedno obok drugiego - nawet w naszej okolicy, lecz na codzień kiedy jesteśmy zabiegane nie zwracamy na nie uwagi, przez co nie jesteśmy świadome, że te salony koło nas w ogóle istnieją. Jest już na to w sposób. Pomoże nam MojSalon.eu : )

Mój salon jest to przeglądarka/wyszukiwarka salonów kosmetycznych w Polsce. Pomysł świetny, sama strona przejrzysta i bardzo łatwa w obsłudze, a do tego do strony prowadzony jest blog !

Na mojsalon.eu/blog/ znajdziemy ciekawe i bardzo przydatne artykuły na temat urody i zabiegów. Jeśli masz suche i zniszczone włosy lub chcesz się dowiedzieć jak dbać o rzęsy aby były zdrowe i pięknie się prezentowały, wejdź w link podany wyżej - na ten temat były ostatnie wpisy, można zgarnąć kilka naprawdę cennych rad :)

Wracając jednak do strony głównej postanowiłam z pomocą wyszukiwarki MojSalon.eu znaleźć salon, gdzie będę miała możliwość przedłużyć rzęsy i nie będzie to miejsce zbyt odległe od tego gdzie mieszkam.Uzupełniłam dwie rubryki - miasto, w którym chce znaleźć salon oraz wybrałam usługę, która konkretnie mnie interesuje. Przy polu, gdzie wpisujemy miejscowość, możemy również wybrać datę, która nas interesuje jeśli nagli nas czas i potrzebujemy wizyty upiększającej na JUŻ! : )
Poniżej możemy również zaznaczyć, że chcemy znaleźć oferty, które obecnie mają jakieś promocje/rabaty - z pewnością będzie można wyhaczyć jakąś super okazje :)


Wyszukiwarka znalazła mi aż 40 salonów, które wykonują usługę, która mnie interesuje, przy każdym jest adres - abym mogła od razu wybrać ten, który znajduje się w okolicy.
Po wybraniu salonu [Klik - Więcej informacji] znajdziemy cennik, mapkę z lokalizacją, godziny otwarcia itp. :)


MojSalon możemy pobrać również na telefon jako aplikację z GooglePlay. Jak dla mnie strona/aplikacja cudo, bardzo przydatna, na pewno skorzystam nie raz, zachęcam was do tego również gorąco : )

0 komentarze:

Prześlij komentarz