Czy się kręci? + Darmowy kalendarz !

https://db.brandsabbath.com/5bnu8w35k

Pewnie oczekiwaliście wpisu typu: "Dlaczego Ziemia kręci się wokół Słońca?". Tytuł zmyłka, nie tym razem. Jest taka strona, a właściwie nie strona, bo to jest firma - CzySięKręci . I tak naprawdę choć nazwa wydaje się absurdalna, idealnie pasuje do działań, które wykonują. Bo tu chodzi o to CZY NASZ BIZNES SIĘ KRĘCI? :)

Serwis oferuje pełen monitoring w zakresie sprawdzania poprawności funkcjonalności, spojrzenia z perspektywy klienta - w naszym przypadku odbiorcy/czytelnika, jak również daje nam szybkie komunikaty, dzięki którym szybko wyłapiemy niedoskonałości naszych stron!

CzySieKreci to aplikacja webowa pozwalająca na całkowitą kontrolę nad naszą stroną.

Kim są? 
"Jesteśmy Polską firmą dbającą o to byś mógł spać spokojnie. Zajmujemy się monitorowaniem działania serwisów internetowych, abyś Ty nie musiał i mógł w pełni poświęcić się budowaniu swojej firmy. W XXI wieku strony WWW i aplikacje internetowe stają się jednymi z najważniejszych, a właściwie nieodzownych kanałów komunikacji pomiędzy firmą a jaj klientami. Wierzymy, że strona internetowa jest miejscem, które powinno być dostępne bez żadnych ograniczeń przez całą dobę. Naszym zadaniem jest zadbanie o to, aby komunikacja pomiędzy Tobą i Twoimi klientami przebiegała sprawnie i bezproblemowo."
 Co proponują?
"Na początek chcielibyśmy Ci zaproponować usługi polegające na sprawdzeniu poprawności funkcjonowania aplikacji w internecie. Dzięki naszym usługom to Ty pierwszy dowiesz się o zainstniałym problemie i będziesz mógł się go pozbyć nim nadszarpnie on dobre imię Twojej firmy, czy wpłynie negatywnie na Twoje relacje z klientami. W przyszłości planujemy poszerzyć wachlarz naszych usług o sprawdzenie procesów, dzięki czemu zyskasz unikatową szansę spojrzenia na serwisy internetowe swojej firmy z perspektywy klienta. O szczegółach naszych usług możesz dowiedzieć się więcej poniżej. Zapraszamy! Z nami biznes zawsze się kręci!"
źródło: czysiekreci


https://db.brandsabbath.com/5bnu8w35k


0 komentarze:

Prześlij komentarz