Uwaga. Ze strony został usunięty system komentarzy disqus, wobec tego wszystkie komentarze, które zostały dodane przez tą stronę zostały usunięte. Od teraz można komentować z facebooka, blogger'a lub jako gość

poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Chmiuro - CMR dla Twojej firmy.


W chwili obecnej blogi to już nie tylko hobby, a czasem nawet pełnowymiarowa praca.
Szkolenia, spotkania, ściśle zaplanowane posty, można by tak wymieniać, ale jak o tym wszystkim nie zapomnieć? Stracić klienta łatwo, pozyskać nieco trudniej.

Korzystam z przeróżnych organizerów, kalendarzy, notatników - muszę mieć wszystko pozapisywane. Nie lubię się spóźniać, zapominać, odwoływać spotkań. Często mimo zapisów w kalendarzu i karteczek na lodówce przypominam sobie o spotkaniu chwilę przed umówioną wizytą.
Serwis CHMIURO to zatem idealne CMR dla jednoosobowych firm.
Co oznacza ten tajemniczy skrót?
Customer relationship management to nic innego jak zarządzanie relacjami z klientami. 
Prywatnie sama lubię mieć wszystko uporządkowane.

Serwis chmiuro.pl daje nam darmową rejestrację i co bardzo ważne (!) jest również jako aplikacja na telefon : ) Dla mnie to bardzo istotna sprawa - telefon noszę zawsze przy tyłku, więc w każdej chwili mogę zajrzeć co miałam na dzisiaj zaplanowane i ile zostało mi minut aby się nie spóźnić :)


Zalety chmiuro ?
  • Dodawanie zadań, które mamy wykonać - więc możemy planować posty blogowe z konkretną datą.
  • Przechowywanie plików online - bardzo przydatna opcja. Często zdarza mi się szukanie dokumentów po mailu.
  • Stworzenie bazy kontaktów do klientów - nazwiska, adresy maili, telefony - jeśli chcemy ponownie nawiązać współpracę z daną agencją - wszystkie informacje mamy pod ręką :)
  •  Nie ważne czy jesteś w samolocie, samochodzie, rowerze czy zakupach - dostęp do chmiuro masz wszędzie mając tylko połączenie z internetem.

Tak jak pisałam wyżej rejestracja jak i wersja podstawowa serwisu jest całkowicie za darmo, więc nie czekaj i sprawdź, czy chmiuro pomoże zarządzać Twoim czasem i biznesem : )

Cześć, bardzo mi miło, że tu jesteś. Jeśli przeczytałeś/aś mój wpis - będę szczęśliwa jeśli zostawisz ślad po sobie. Co myślisz na temat postu?
Related Posts

0 komentarze: