Delikatnie, subtelnie i kobieco z J. Art


Przy kilku wpisach poległam na całej linii.  Sama do końca nie umiem wytłumaczyć jak to się dzieje, że przez pewien okres jestem tu, super aktywna, pełna sił, wiary, ochoty do pracy, a nagle nadchodzi moment i trach! Cisza, zero motywacji, zero pomysłów, zero mnie na stronie. Ale to chyba nie czas się żalić i tłumaczyć, tak jak i od września podajże miałam przekazać wam wpis o Szumisiu, tak i ten temat czego już dosyć długo, więc tym razem obiecuję ! Nadrobię wszystko :) 🐻 ❤

Dziś jednak nie o misiach a również o produkcie cudownym (bo tylko takie chcę wam pokazywać 😘 ) Coś nie dla dziecka, a dla mnie, dla mamy :) Coś delikatnego, subtelnego, kobiecego...
Coś, co pozwoli wyróżnić każdą z nas. Wyróżnić, czasem doda charakteru, albo będzie właśnie TYM czymś co dopełni naszą stylizację, czy po prostu będzie tym naszym brakującym elementem JA.

Mowa o biżuterii, którą tworzy Joanna z firmy J.Art Biżuteria 💎 . Kiedyś pisałam już o niej i o bransoletkach, które pięknie wkomponowały się w mój styl. Możecie kojarzyć ją jeszcze ze starej nazwy, ale ze starociami nie ma nic wspólnego. Biżuteria jest nowa, modna, stylowa.

Przez minione miesiące J.Art dość znacząco rozwinęła swoje skrzydła. W swej ofercie prócz zwykłych bransoletek z kamieni z zawieszkami, ostatnio stały się modne łańcuszki i bransoletki z grupą krwi oraz zawieszki z grawerem wedle waszego życzenia.

Moją ostatnią bransoletką od Joanny została jednak prosta łososiowa. Najdelikatniejsza ze wszystkich, bo zawieszką jest drobne piórko. Nadaje mojemu wyglądowi dużo szyku i elegancji.
Każda biżuteria pakowana jest w piękne woreczki, na sam ich widok w kopercie, człowiekowi aż oczy się świecą!
Koniecznie obejrzyj galerię J.Art i wybierz coś dla siebie - zapraszam na jej stronę na facebooku:

💎 J.Art Biżuteria 💎

A poniżej umieszczam jeszcze kilka "perełek", które z pewnością skradną serca każdej kobiety!

0 komentarze:

Prześlij komentarz