Collection Owls


W trzydziestej piątej lipcowej edycji BlogoSfery Canpol Babies aż 30 osób będzie uszczęśliwionych fantastycznym zestawem. 10 osób zostanie wybranych bezpośrednio do testów i 10 osób będzie miało możliwość zorganizowania konkursu i nagrodzenia dwóch osób.
Canpol Babies coraz częściej daje większą ilość zestawów do wygrania - co mnie bardzo cieszy, bo mimo nie dostania się do testów, mamy duże szanse jednak otrzymać zestaw, który obecnie nam się przyda, albo po prostu bardzo nam się podoba. 😊

 Ostatnie dwie edycje BlogoSfery nas ominęły, a w sówkach jak pewnie wiecie od prawie dwóch lat jesteśmy zakochani, dlatego zgłaszamy się i trzymamy mocno wszystkie kciuki w domu aby udało się otrzymać zestaw :-)

Co się w nim znajduje widzicie na zdjęciu powyżej, rozpisywać się nie będę, zostawię to (mam nadzieję!) na recenzję kiedy uda nam się go zdobyć ! 😍 Na koniec zdjęcie Sebastiana na którym ma.. koło 6 miesięcy. Ale ten czas leci...

Pamiętajcie, że każdy ma szanse, nie ważne, czy Twój blog ma rok czy miesiąc, czy prowadzisz go na własnej domenie, czy darmowej - zgłoś się!


0 komentarze:

Prześlij komentarz