Uwaga. Ze strony został usunięty system komentarzy disqus, wobec tego wszystkie komentarze, które zostały dodane przez tą stronę zostały usunięte. Od teraz można komentować z facebooka, blogger'a lub jako gość

środa, 28 czerwca 2017

Na co zwracać uwagę, gdy potrzebny jest radca prawny?


„Wszystka wiedza pochodzi z doświadczenia” Immanuel Kant - czytamy na stronie radcy prawnego Rafała Ptaka. 
Na co zatem zwrócić uwagę podczas kiedy mamy problem i szukamy miejsca gdzie pracuje najlepszy radca prawny?
Warto znaleźć w internecie opinię o kancelarii, w której pracuje, często znajdziemy tam linki do powiązanych projektów, w których brał udział - przez co dowiemy się w jakie tematy szerzej się zagłębiał.
Na stronie, która jest stworzona w stopniu zaawansowanym, możemy wejść w (nazwę to..) wizytówkę danego pracownika, w tym wypadku jest to radca prawny Rafał Ptak, gdzie przeczytamy, w jakich kierunkach został wyróżniony, jakie otrzymał dyplomy, jakie ma doświadczenie jak i również akurat w tym przypadku czy jest autorem jakichś publikacji.

Pamiętajmy, że najlepszy radca prawny to ten - który nic nie ukrywa i o którym możemy przeczytać bez nagle pojawiających się niewiadomych.

___________________________________

Cześć, bardzo mi miło, że tu jesteś. Jeśli przeczytałeś/aś mój wpis - będę szczęśliwa jeśli zostawisz ślad po sobie. Co myślisz na temat postu?
Related Posts

0 komentarze: