Najlepsze wypełnienie do pościeli dla Twojego dziecka!

Wybierając kołdrę, warto zastanowić się nad tym czy będziemy chcieli używać jej przez cały rok, czy kupimy oddzielnie cieplejszą, grubszą na zimę, a lżejszą na okres letni. Ilu osobom ta kołdra ma posłużyć? W samej jakości ważna jest również waga. ( a tu przypomniała mi się przezabawna sytuacja, a przynajmniej zabawna w tej chwili, gdy jako dziecko pojechałam do prababci na ferie. Ta z troski dała mi chyba najgrubszą kołdrę jaką miała, aby było mi ciepło, a była tak cholernie ciężka, że wszystko mnie po niej bolało ! :P )

Pod pierzyną spędzamy średnio koło 8 godzin podczas snu każdego dnia, wybór odpowiedniej kołdry może stanowić nie mały problem, kiedy nie wiemy czy zdecydować się na wypełnienie syntetyczne czy pierze? W zależności od tego co wybierzemy, znaczną różnicę będzie robiła również cena.

Teraz na rynku są dostępne setki modeli, różniące się rozmiarem, wkładem - tu trzeba również zaznaczyć, że niektóre wkłady mogą uczulać - więc nie wszystkie nadają się dla alergików. Każdy z nas też ma inny "sposób" na spanie. Ja na przykład nawet w lato owijam się kołdrą calutka, a czasem nawet najcieńszy koc nie może mnie dotykać, bo gorąco jak diabli! Więc nie zależnie od pory roku, każdy ma swój "patent" na spanie, jak więc wybrać najlepsze wypełnienie dla naszego dziecka? Bo my dorośli to my, ale dzieci to mają swoje wymagania :)
W tym przypadku stwierdziłam, że realne zdjęcia odgrywać będą najmniejszą 'robotę', pościel wygląda identycznie jak na zdjęciu powyżej, myślę więc, że bardziej przekonają was jednak informacje o wypełnieniu.
Ostatnio opublikowałam wpis, na temat podszewek od Dreamzzz, do którego możecie powrócić tutaj. Pewnie zastanawiacie się teraz, jakie ja wypełnienie włożyłam do kołderki i poduszki mojego syna. Otóż właśnie to, które prezentuje wam wyżej! Postanowiłam w cały komplet zaopatrzyć się u Dreamzzz - to oni ostatnio zyskali bardzo duży % mojego zaufania pod względem wybrania najlepszych materiałów towarzyszących mojemu dziecku.

Wypełnienie można prać w pralce, najlepiej w temperaturze 40 stopni aby nic złego się z nim nie stało. Jest ANTYALERGICZNE, bo wykonane z włókniny silikonowej. Więc nie ma takiej możliwości, aby nasze dzieciątko dostało krostek czy zaczęło je coś swędzieć, drapać, szczypać.

Jest niesamowicie lekka i delikatna, a Dreamzzz oferuje nam Komplet Wypełnienia Kołdra + Poduszka w 3 rozmiarach :) Mój syn użytkuje już pościel z tym wypełnieniem od ponad dwóch tygodni i mimo Jego szaleństw, wymysłów, nic się nie odgniotło, zniekształciło, nie ma zadnych "dziur" w wypełnieniu, wszystko jest na swoim miejscu ;)

Pewnie zastanawiacie jeszcze się co to jest to włókno silikonowe - wyjaśnię :)
"Jest to rodzaj włókna poliestrowego pokrytego warstwą śliskiego silikonu, który zapewnia elastyczność, nie pozwala na zbijanie się i spłaszczanie włókien, a przy tym – niewiele waży. To lepsza, bardziej luksusowa wersja włókien poliestrowych.
Silikon zapewnia naturalną ochronę przed kurzem i bakteriami. Nie ma tendencji do odkształcania się..."

Więc jak sami widzicie nawet ta definicja idealnie mówi o tym co ja właśnie powyżej opisałam, więc jeśli szukacie idealnego wypełnienia, zamówcie je właśnie tutaj :) Ja je gorąco polecam i dla drugiego syna, po wakacjach zamierzam zamówić drugi taki komplet!

Zresztą zerknijcie sami, czy tak wyglądałoby dziecko, któremu jest niewygodnie ze swoją pościelą? :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz