Wygraj karuzelę 'Piraci' od Canpol Babies!Jak dobrze wiecie wiernie zgłaszamy się co miesiąc do blogosfery Canpol Babies. W minionej edycji wybrali nas jako organizatorów konkursu. Wobec tego mam do rozdania karuzelkę z serii "Piraci" .
Założeniem programu Blogosfera jest organizacja konkursów na blogu, dlatego tutaj też dodawany jest post konkursowy razem z zasadami oraz pełnym regulaminem. Publikuje jednak też post na facebooku. Zgłoszenia do konkursu będą uznawane zarówno te wstawione pod postem facebookowym, jak i tutaj, pod wpisem blogowym.

Nagroda!
Jak już wyżej zdradziłam, nagrodą będzie karuzela, którą wyśle wam Canpol Babies. :)
Karuzela z nowej kolekcji "Piraci" wykonana jest z najwyższej jakości super miękkiego pluszu. Powstała z bezpiecznych, przeznaczonych do kontaktu z dzieckiem materiałów.
Karuzela wyposażona jest w cztery lekkie, miłe w dotyku odczepiane zabawki, zawierające grzechotki i piszczałki.
Wyposażona w pałąk z lusterkiem z mocowaniem do łóżeczka i nową pozytywkę. Delikatne dźwięki aż 12 kołysanek do wyboru uspokajają dziecko, ułatwiając zasypianie, a żywe kolory rozwijają koordynację wzrokową i motoryczną maluszka

Co trzeba zrobić?
 Pokaż nam pirata!
Przebierz siebie lub dziecko za pirata. Jeśli jesteś w ciąży, może być to malunek na brzuszku. Jeśli masz ciekawe ubranka, może być to zdjęcie stylizacji pirackiej. Jeśli masz starsze dziecko, może ono narysować piracki rysunek i zawalczyć o nagrodę dla młodszego rodzeństwa. Może to być rymowanka, piosenka, wierszyk - ocenię kreatywność i chęci :)

Wasze zgłoszenia wstawiajcie w komentarzach na stronie/facebooku pod postem konkursowym, bądź wyślijcie na maila Magda.Bereza@o2.pl .

Dla biorących udział na facebooku...
Polub dodatkowo stronę CanpolBabies oraz MamaMagda.pl 
Fajnie będzie jak udostępnisz publicznie grafikę konkursową.
Podziel się z koleżankami informacją o konkursie, niech też zawalczą - oznacz ich w komentarzu :)

Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest właścicielka strony MamaMagda.pl.Sponsorem nagrody jest firma Canpol Babies.
2. Nagrodą w konkursie jest karuzela z serii "Piraci" Canpol Babies.
3. Konkurs trwa od 12.05.2017 do 19.05.2017 (zgłoszenia przyjmowane są do godziny 23:59).
4. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na blogu oraz na Fanpage MamaMagda.pl w ciągu 3 dni od jego zakończenia. Po ogłoszeniu wyników wytypowana osoba zobligowana jest do przesłania danych adresowych w przeciągu 3 dni od ogłoszenia wyników. W przypadku nie przesłania danych adresowych w wyżej wymienionym terminie, typowany jest kolejny zwycięzca na tych samych zasadach.
5. Temat konkursu: Pokaż nam pirata!
6. Wygrywa jedna osoba. Najbardziej kreatywna praca wybierana jest wg. mojego uznania.
7. Prace konkursowe można zamieszczać postem na fanpage, wpisem na blogu bądź wysyłając na maila Magda.Bereza@o2.pl
8. Nagroda wysyłana jest tylko na terenie Polski bezpośrednio od Producenta marki Canpol Babies.
9. Serwis Facebook zwolniony jest z pełnej odpowiedzialności co do przebiegu konkursu. Promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, popierana ani przeprowadzana przez serwis Facebook ani z nim związana.
10. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
11. Dane oraz informacje dostarczone przez Uczestników konkursu będą wykorzystane na potrzeby konkursu (m.in. ogłoszenie wyników, dostarczenie nagrody).
12. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu art. 2 ust. 1 pkt. 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 29.07.1992 r. (Dz. U. z 2004r., Nr 4, poz. 27, z późn. zm.) i nie podlega regułom zawartym w ww. ustawie, rozporządzeniach wykonawczych do tej ustawy.
13. Z konkursu wyłączone są osoby spokrewnione z organizatorem konkursu (członkowie rodziny).  

Aby przenieść się do postu konkursowego na facebooku kliknij w poniższą grafikę konkursową.
https://www.facebook.com/mamamagdapl/photos/a.189115671241482.1073741828.187384748081241/791657970987246/?type=3&theater


2 komentarze: Leave Your Comments

  1. Świetna nagroda :) Moja już za duża na takich piratów :)
    U mnie również pojawi się konkurs z Canpola.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń