Uwaga. Ze strony został usunięty system komentarzy disqus, wobec tego wszystkie komentarze, które zostały dodane przez tą stronę zostały usunięte. Od teraz można komentować z facebooka, blogger'a lub jako gość

środa, 31 maja 2017

BlogoSfera CanpolBabies a w niej Little Cutie.

Uff, zdążyłam :) Nawet się nie zorientowałam, a to już ostatni dzień miesiąca, do przyjścia na świat mojego kolejnego skarba zostało już nie wiele dni, a więc zestaw "Little Cutie" na pewno znajdzie u nas fantastyczne zastosowanie. Kolor niebieski dla chłopca pasuje idealnie, a więc walczymy!  💪

W tej edycji do wygrania 30 zestawów - 10 dla osób testujących i 20 dla organizatorów konkursów (po 2 zestawy na każdy konkurs), bardzo bym chciała dostać się do testowania, ale chętnie też nagrodzę zestawami swoich czytelników :)

Jeśli również chcecie zgłosić się do blogosfery, koniecznie kliknijcie tutaj - Blogosfera CanpolBabies - ponieważ każda z nas ma szansę ☺ Powodzenia !

Cześć, bardzo mi miło, że tu jesteś. Jeśli przeczytałeś/aś mój wpis - będę szczęśliwa jeśli zostawisz ślad po sobie. Co myślisz na temat postu?
Related Posts

0 komentarze: