Łańcuszki do smoczków - czy są potrzebne? Lily Hand Made


Tasiemki, gryzaczki, bransoletki, koraliczki, metki, łańcuszki do smoczków. Czy to nam potrzebne?
A może najpierw potrzeba zadać pytanie czy to jest bezpieczne?
Osobiście jestem na pewno przeciw tasiemką doczepionym do smoczka.. Niby ładnie to wygląda, niby to takie delikatne, ale pojawiają mi się od razu obrazy jak smoczek wypada a tasiemka wciska się w tą drobniutką szyjkę dziecka, co w tak naprawdę lepszym wypadku spowoduje "tylko" odparzenie. Cała reszta czemu nie? Pod warunkiem, ze na pierwszym miejscu postawie bezpieczeństwo, a na drugim estetykę :) O co mi chodzi?
A no o to, aby po pierwsze
Łańcuszek, koraliki nie były za długie. ! Im dłuższe, tym bardziej niebezpieczne. A tu nie chodzi przecież o to, aby dodatkowo przystroić naszego malucha, bo na łańcuszki, bransoletki i inną biżuterię będzie jeszcze czas, a o to, żeby ułatwić sobie trochę życie - nie szukać smoczka w kocyku który gdzieś sie przypadkiem zaplątał - łatwiej zlokalizować go widząc dodatkowo krótki łańcuszek. Łatwiej znaleźć, łatwiej złapać, łatwiej podać :)
A no i po drugie...
Nie kupować byle czego z bazaru, kiedy nie wiesz czy to plastik, modelina czy jakiś kamień. Czy gdy się zamoczy - i tu nie mówię już o deszczu a o ślinie dziecka - nie zacznie farbować, nie zostawi plam, nie zatruje dziecka. Czy jest odpowiednio mocne, że dziecko nie przegryzie dławiąc się koralikami, bądź czy po prostu same koraliki same się nie rozlecą..

I tak o to idąc tropem swojej matczynej intuicji trafiłam do pani Natalii i jej kącika, który nazwała Lilly Hand Made..:) Prócz faktu, że jej produkty są trwałe, bezpieczne - wykonane z sylikonu urzekła mnie swoją oryginalnością, subtelnością każdego produktu, wszystko jest takie delikatne, piękne... Zresztą.. :) Aby poznać ją bliżej zachęcam was do przeczytania mini wywiadu oraz obejrzeniu kilku zdjęć poniżej. :)

Skąd się wzięło słowo Lilly, w nazwie Lilly Hand Made Bransoletki?
 Nazwa powstała od imienia mojej córeczki dość długo się o nią staraliśmy z Mężem,
wiec jej imię zapoczątkowało przygodę z moja małą działalnością

Czy pomysł na tego typu ozdoby, np. jak urocze zawieszki do smoczków, które wykonujesz wziął się z niczego, czy był przemyślany?
 
Pomysł był przypadkowy.. Zakupiłam Pierwsza dla Mojej Lilly i postanowiłam, ze tez spróbuję swoich sil. Zaczynałam od produktów plastikowych, drewnianych, aż natknęłam się na silikonowe ,którym pozostałam wierna.

Wykonywanie takich produktów dziecięcych jest już pani pracą, czy tylko dodatkowym hobby?
Robienie zawieszek stalo się moim Hobby, na co dzień jestem opiekunka dziecięca i 2 Szkrabów.

Skąd pomysły na wplatanie różnych kształtów zawieszek? Każde wygląda inaczej, oryginalnie, fantastycznie.
 
Moje pomysły rodzą się w mojej głowie, przeglądając oferty w Hurtowni, oczami wyobraźni już wiem. Co z czym połączę 🙂 Uwielbiam to! Bardzo się cieszę, kiedy klienci proszą mnie o pomoc w wyborze. To bardzo mile, kiedy zdają się na mój gust i ufają mi.

Czy wykonanie takiej zawieszki zajmuje dużo czasu?
Generalnie realizacje rozpoczynam od spisania zamówienia, czyli DANE KLIENTA, Jego preferencje co. Do koloru i wzoru. Następnie przygotowuje wstążkę, szpikulec, specjalne narzędzie do ściskania szapów. I po kolei nawlekam koraliki szpikulcem na wstążkę, nigdy nie mierzyłam dokładnie, ale myślę ze 15-20 minut w zależności. Od długości zawieszki.

Jak długo wykonuje już pani takie produkty?
 
Swoja działalność rozpoczęłam z końcem sierpnia 2016 roku, więc wcale nie tak długo

Czy w jakimś stacjonarnym sklepie można je znaleźć, czy tylko poprzez zamówienie internetowe?
 
Moje produkty można zamawiać tylko Online, choć przyznam, że to moje małe marzenie mieć. Swój mały kącik, gdzie będę mogła wykonywać prace stacjonarnie.

W jakim przedziale cenowym możemy cieszyć się pani wyrobami?
Produkty sprzedaje na skale ogólnoświatowa, mam cennik w Funtach Euro i Zlotówkach. Ceny w Zlotówkach nie przewalutowanie według dokładnego przelicznika. zaniżone. W Polsce koszt zawieszek to 45 z wysyłka za zawieszkę imienna, 55 z wysyłka za zawieszkę imienna z gryzaczkiem oraz. 70 z wysyłka za zawieszkę imienna z gryzaczkiem i data urodzenia.

Z czego są wykonywane? Czy są całowicie bezpieczne dla dzieci?
 
Produkty wykonane z silikonu, Nie zawierają BPA oraz innych tworzyw sztucznych. Posiadają ATEST oraz certyfikat bezpieczeństwa. Nie ulegają przegryzieniu, nie podatne na zniekształcenia podczas koniecznego wyparzania. Jako mama UFAM IM i z czystym sumieniem Mogę polecić innej mamie na bezpieczny zakup dla swojego dziecka.

Dziękuję bardzo za wywiad, z pewnością zamówię zawieszkę do smoczka dla mojego synka, który urodzi się w lipcu!
 Ja również ślicznie dziękuje, jestem zaszczycona, że Pani do mnie dotarła, i zapraszam na zakupy. Dodam, że wkrótce wprowadzam Loyalty Card, po zakupie 5 produktów, kolejny -15% taniej.


0 komentarze:

Prześlij komentarz