Pozycjonowanie z AFTERWEB.

Ten wpis nieco odstąpi od dziecięcej tematyki, a zagłębi się w sprawy stron i blogów. 

Co to jest w ogóle pozycjonowanie?
Najprostszą i najbardziej zwięzłą definicję da nam chyba wikipedia. Pozycjonowanie - nazywane także SEO - to różne działania z zakresu informatyki, które mają na celu podwyższenie pozycji Twojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google. Im wyższa pozycja Twojej strony w wynikach wyszukiwania, tym więcej osób ją odwiedzi.

Czyli w skrócie chodzi o to, żeby nasza strona była kojarzona jako pierwsza i po wpisaniu danego słowa w google wyświetlała się na pierwszej stronie : )

Jak dobrze wybrać firmę pozycjonującą?
Nie bez powodu napisałam 'firmę' a nie indywidualnego pozycjonera. Kiedyś mogła to robić jedna osoba, wstukiwała adres strony w program, który sam odwalał resztę roboty :) Z przyjściem roku 2016 przyszły jednak spore zmiany. Google uodporniło się na takie masowe manipulowanie wynikami wyszukiwania i te automatyczne działania, które kiedyś przynosiły korzyści, teraz przynoszą kary. Kary przyznawane są także automatycznie przez komputery, a nie tylko ręcznie przez ludzi, więc jeśli pozycjonowanie jest wykonywane w amatorski sposób, to przyniesie stronie karę i drastyczny spadek ruchu. Kary takie nazywamy filtrami lub banami od Google.

Więc odpowiedzcie sobie na pytanie sami, czy jest sens kombinować dla chwilowego wzrostu aktywności na stronie? :)

I w tym miejscu chciałabym polecić firmę AFTERWEB z Wrocławia.
Specjaliści od SEO zajmują się tym od 2008 roku. Nie tylko wiedza, a przede wszystkim pasja, pozwala na efektywne pozycjonowanie stron ich klientów.

Jeśli prowadzisz stronę lub bloga i zależy Ci aby szersze grono osób poznało jego treści, zerknij na certyfikaty, które otrzymało AFTERWEB i koniecznie napisz do nich maila, a Twoja strona szybko znajdzie się na wyższej pozycji. :)
https://afterweb.pl/o-firmie/

0 komentarze:

Prześlij komentarz