Uwaga. Ze strony został usunięty system komentarzy disqus, wobec tego wszystkie komentarze, które zostały dodane przez tą stronę zostały usunięte. Od teraz można komentować z facebooka, blogger'a lub jako gość

sobota, 1 kwietnia 2017

Dochodzenie odszkodowań z Automobilis


 Dochodzenie odszkodowania to czasochłonny proces. Poniekąd to trochę absurdalne, że musimy walczyć o to, aby ktoś zwrócił nam w formie pieniężnej wartość tego co utraciliśmy. Nie dość, że części przypadków za pewne nie możliwe jest, aby pieniądze wszystko naprawiły, towarzystwa ubezpieczeniowe dokonują kolosalnie niskiej wyceny szkody. Często więc my, jako poszkodowani musimy domagać się o swoje w sądzie.

Ku pomocy na przeciw nam wychodzi AutoMobilis. Oferuje poszkodowanym ekspresową dopłatę do odszkodowania lub całkowity odkup szkody. Do bezpłatnej wyceny potrzebują dokumentów dotyczących naszej szkody. Możemy wysłać je za pośrednictwem formularza znajdującego się na ich stronie bądź wysłać je bezpośrednio drogą mailową. Automobilis przygotuje dla Ciebie propozycje odkupu lub dopłaty do odszkodowania, a jeśli je zaakceptujesz - gotówkę otrzymasz od ręki.


AutoMobilis to firma pochodzaca z Lublina. Współpracują z doświadczonymi rzeczoznawcami i obsługują szkody nawet do 3 lat (!) po wypadku. Od lat pomagają poszkodowanym wyjść z trudnych sytuacji dotyczących zbyt małych odszkodowań.  Z nimi nie tracisz czasu, otrzymujesz dodatkową gotówkę, niwelujesz ryzyko niepowodzenia w negocjacjach z ubezpieczycielem lub w postępowaniu sądowym, oraz nie utracisz żadnych zniżek ubezpieczeniowych.

Cześć, bardzo mi miło, że tu jesteś. Jeśli przeczytałeś/aś mój wpis - będę szczęśliwa jeśli zostawisz ślad po sobie. Co myślisz na temat postu?
Related Posts

0 komentarze: