Uwaga. Ze strony został usunięty system komentarzy disqus, wobec tego wszystkie komentarze, które zostały dodane przez tą stronę zostały usunięte. Od teraz można komentować z facebooka, blogger'a lub jako gość

środa, 12 kwietnia 2017

5 najładniejszych szablonów, które polecam w 2017


Z początku mój wpis na temat typowo techniczny dot. stron może was zdziwić, ja jednak myślałam długo, czy powinnam zamieszczać też takie treści. Post generalnie po części dotyczy moich zainteresowań, kiedyś chciałam zajmować się zawodowo stronami, ale trochę się to wypaliło.

Postanowiłam więc, że skoro blog jest o nas, o mnie to mogę i w taki sposób realizować swoje dawne marzenia pomagając innym, jak mogą udoskonalić swoją stronę/bloga.
Planuję wiele zmian nie tylko w wyglądzie swojej strony, ale i w jej tematyce i zamieszczanych postach.
Tym razem przygotowałam wam 5 propozycji najładniejszych szablonów, które nowe nie są, ale polecam je nawet teraz, w 2017 roku.
Uważam, że są czytelne, przejrzyste i ładnie się prezentują. 
Każdy z nich ma indywidualne widżety które wyróżniają dany szablon, no cóż, to oglądajcie, ściągajcie i cieszcie się pięknym wyglądem bloga ;)
Cześć, bardzo mi miło, że tu jesteś. Jeśli przeczytałeś/aś mój wpis - będę szczęśliwa jeśli zostawisz ślad po sobie. Co myślisz na temat postu?
Related Posts

0 komentarze: