Prezent dla dziadków od serca.


Kiedy już jesteśmy rodzicami, dodatkową radość sprawia nam robienie drobnych prezentów zwiazanych z maleństwem naszym rodzicom, dziadkom i innym bliskim. Podarowujemy im wtedy ramki ze zdjęciem, spersonalizowane grafiki, breloczki i inne drobiazgi kojarzące się z naszym malym cudem.

Dziś chciałam przedstawić wam szybki do zrobienia (dla nas :) ), oryginalny i efektowny pomysł na prezent w moim przypadku dla dziadków Sebastiana :)Co nam będzie potrzebne? 
W pierwszej kolejności z pewnością kontakt do DODATEK OD SERCA (1191), bo to właśnie tam ręcznie wykonywane są zawieszki/ramki na indywidualne zamówienie. Ja akurat skorzystałam z wzoru, który już pojawił się na stronie, ale autorka tych dzieł otwarta jest na wszelkie wasze pomysły i myślę, że nie będzie problemu aby je zrealizować. Kolorystykę, oraz dedykację tj. Kochanym Dziadkom wybrałam sama  : )
Właściwie to właśnie DODATEK OD SERCA odwala za nas całą robotę, bo później potrzebujemy tylko zdjęcia i nożyczek :) Wycinamy zdjęcie i umieszczamy w miejscu na zdjęcie.
Przyznam, że naprawdę nie przypuszczałam, że rzeczywisty efekt będzie tak fantastyczny, Ramki/Zawieszki pięknie się prezentują i nie mogę doczekać się reakcji dziadków :)
Postanowiłam zadać kilka pytań autorce dzieł, zapraszam was do przeczytania tego mini wywiadu :)
  • To, co robisz to hobby, czy praca? 
To czym się zajmuję jest wyłacznie moim hobby. Pomysły do tego typu ozdób wzięły się z potrzeby tzn. szukałam czegoś oryginalnego jako upominku dla znajomych będących w ciąży i tak wymyśliłam że zrobię coś sama. Zawsze miałam zacięcie artystyczne (chodziłam do Liceum Plastycznego a potem studiowałam na Wydziale Sztuki) więc przyszło mi to z łatwością, a dodatkowo takie "robótki ręczne" sprawiaja mi dużą przyjemność.
  • Skąd pomysł na tego typu ozdoby? Od czego się zaczeło?
Pierwszym pomysłem była personalizowana ramka na zdjęcie USG dziecka. Wykonałam kilka dla znajomych i spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem :) Pomyślałam wtedy że założę funpage i będę pokazywać moje pomysłyi ich realizację. Później do ramek tzw. "mamusi z brzuszkiem" doszły zawieszki-rameczki serduszka, także personalizowane i tak cały czas wymyślam coś nowego (ostatnio są to modneozdoby z pomponików :) )
  •  Masz kogoś, lub coś co jest dla Ciebie inspiracją?
Pomysły czerpię wyłącznie z głowy tzn. każdy wzór opracowuję sama. 
  • W jakim przedziale cenowym możemy cieszyć się Twoim produktem?
Przedział cenowy to 29-39 zł.
  •  Czy wykonanie takiej "zawieszki" jest bardzo czasochłonne?
Wykonanie zawieszki zajmuje od jednej do kilku godzin w zalezności od rodzaju (opracowanie wzoru, szycie ręczne, dekorowanie)


https://www.facebook.com/Dodatek-od-serca-1225886437476117/?ref=ts&fref=ts

0 komentarze:

Prześlij komentarz