Odszkodowania z Codex.


Nie będę potrzebować odszkodowania. Jeżdżę bezpiecznie od kilku lat, w rodzinie wszyscy zdrowi, pracę mam bezpieczną. Naprawdę tak myślisz? Bardzo się cieszę, że do tej pory wiodłeś szczęśliwe, bezpieczne życie, do tej pory nie zdarzył się żaden wypadek w pracy, a w rodzinie nikt nie choruje. Życzę Ci, aby było tak jak najdłużej - na zawsze! Ale nie zawsze Ty decydujesz o swoim zdrowiu i życiu.
Nie masz pojęcia, czy nie trafisz na swojej drodze na nieodpowiedzialnego kierowcę, który wsiadł za kierownicę po alkoholu.
Nie przewidzisz, kiedy sprzęt przy którym pracujesz ulegnie usterce.

Może warto więc mieć choć minimalną wiedzę kto pomoże nam w uzyskaniu odszkodowania?

CODEX świadczy pomoc ofiarom wypadków komunikacyjnych, rodzinom, które straciły bliskiego, poszkodowanym przy pracy, osobom, które dostały za małe odszkodowanie a takze poszkodowanym, którym odmówiono wypłaty odszkodowania. Podsumowując - pomogą nam kiedy tylko będą w stanie.

Wystarczy zadzwonić, bądź zostawić wiadomość - a oni do nas oddzwonią. Bezpłatnie ocenią szansę na uzyskanie odszkodowania i przygotują konkretną propozycję rozwiązania sprawy.

Aby mieć możliwość w każdej chwili skontaktować się z nimi, polecam ściągnięcie aplikacji, a gdziekolwiek będziemy oni będą gotowi do pomocy.

1 komentarz: Leave Your Comments

  1. :) Świadczysz te usługi? :)
    Fajnie, że rozwijają się z technologią... O takich sprawach najczęściej myśli się... kiedy już jest PO.

    OdpowiedzUsuń