Hamaki nie tylko dla bogatych! 8 propozycji.


Kiedyś wydawało mi się... Ba ! Jeszcze do nie dawna wszelkie "atrakcje" z hamakami, to taka elegancja francja tylko dla bogatych. Willa z basenem, kilometrowy ogród z tarasami, pięknymi kwiatami, a gdzieś z boku specjalnie posadzone drzewa właśnie z fantastycznymi hamakami. Psik! Złudzenie. Wcale nie musimy mieć willi, może być działka u dziadków, wcale nie musimy być bogaczami, bo wystarczy odpuścić sobie kilka razy hamburgera w mc donaldzie :)
I tak aby rozwiać swoje złudzenia znalazła wHamaku gdzie gorąco was zapraszam!

http://nahamaku.com.pl/
Jeśli zapewnienie, że wcale nie musimy mieć apartamentu i kanapki dolarów w portfelu Cię przekonało, nie wyłączaj strony i zostań do końca wpisu, chciałabym pokazać Ci 8 moich top produktów, które wybrałam do swojego królestwa. (jak się dorobię) Szczególnie chciałabym podkreślić markę KOALA HAMMOCK, bo hamaki u nich są bajkowe :) I tak na marginesie: wcale nie musisz mieć drzew, aby mieć hamak! :D A więc do roboty...1. Fotel hamakowy szeroki z podstawką.
Bawełniany szeroki fotel hamakowy. Dość duży żeby zapewnić wygodę nawet dwóm osobom z podstawką pod stopy. Ręcznie pleciony z najwyższej jakości bawełny. Drążek specjalistycznie zabezpieczony przeciw niekorzystnym warunkom pogodowym.
2. Hamak z drążkiem.
Ten luźno zwisający, wykonany z wysokiej jakości bawełny hamak z drążkiem będzie dokładnie otulał Twoje ciało ochraniając je przed wiatrem i nadmiernymi promieniami słonecznymi!
Sprawdzić cenę, kolory, szczegóły i dostępnosć możemy tu:  https://www.whamaku.pl/hamak-z-drazkiem-p275

3. Tradycyjny hamak.
Tradycyjny bawełniany hamak w wielu wersjach kolorystycznych. Idealny do ogrodu lub na taras.
Materiał wykonany jest z wysokiej jakości bawełny.
Sprawdzić cenę, kolory, szczegóły i dostępnosć możemy tu:  https://www.whamaku.pl/bawelniany-wytrzymaly-lekki-hamak-w-ksztalcie-lupiny-teczowa-kolekcja-p283

4. Hamak sznurkowy, H King of Mexico XXL
Duży Hamak siatkowy King of Mexico XXL wykonany z ręcznie plecionej siatki dopasowującej się do kształtu ciała zapewniając Ci idealny wypoczynek. Rewelacyjny hamak ogrodowy.
Sprawdzić cenę, kolory, szczegóły i dostępnosć możemy tu: https://www.whamaku.pl/hamak-sznurkowy-maly-h-king-of-mexico-xxl-p2231


5. Zestaw Hamakowy Jesienne Nastroje ;)
Zestaw hamakowy składający się z :hamaka w kolorze nr 218 z kolekcji KOALA oraz drewnianego stojaka. Sprawdzić cenę, kolory, szczegóły i dostępnosć możemy tu: https://www.whamaku.pl/zestaw-hamakowy-jesienne-nastroje-hamak-ogrodowy-z-drewnianym-eleganckim-stojakiem-idealny-wypoczynek-p2125

6. Fotel Hamakowy
Ręcznie robiony, bawełniany fotel hamakowy na tyle mały, że możesz go zamontować w swoim pokoju! Wykonany z bardzo dobrej jakości bawełny, belka odporna na warunki pogodowe.
Sprawdzić cenę, kolory, szczegóły i dostępnosć możemy tu: https://www.whamaku.pl/bawelniany-wytrzymaly-fotel-hamakowy-teczowa-kolekcja-p277

7. Fotel Hamakowy Szeroki z podstawką.
Bawełniany szeroki pikowany fotel hamakowy. Dość duży żeby zapewnić wygodę nawet dwóm osobom z podstawką pod stopy. Ręcznie pleciony z najwyższej jakości bawełny. Drążek specjalistycznie zabezpieczony przeciw niekorzystnym warunkom pogodowym.
Sprawdzić cenę, szczegóły, kolory oraz dostępnosć możemy tutaj:  https://www.whamaku.pl/fotel-hamakowy-szeroki-z-podstawka-2240-p2240

8. Sznurkowy Fotel Hamakowy
Fotel hamakowy jest ręcznie tkany przez kobiety plemion indiańskich Majów, mieszkające na półwyspie Jukatan w Meksyku. Łączy w sobie dwie cechy - klasyczny wygląd i wygodę użytkowania. - I to właśnie jest mój numer 1 ! :) Najpiękniejszy, w sam raz na wyciszenie się z lampką wina bądź gorącą czekoladą po ciężkim dniu z dziećmi! Ahh.. marzenie.
Sprawdzić cenę, szczegóły, kolory oraz dostępnosć możemy tutaj: https://www.whamaku.pl/sznurkowy-fotel-hamakowy-p2229
Który wam się najbardziej podoba, a może juz od dawna macie jakis upatrzony? Czekam na wasze komentarze!

0 komentarze:

Prześlij komentarz