Którą porównywarkę ubezpieczeń komunikacyjnych polecam?

Źródło grafiki: www.najtaniejuagenta.pl

Witajcie kochani, na mojej stronie mogliście już przeczytać kilka wpisów na dosyć istotne w naszym życiu tematy. Również takie dotyczące ubezpieczeń, a nawet radców prawnych, którzy pomogą nam w trudnych sytuacjach.
Tym razem chciałam polecić wam fantastyczną porównywarkę ubezpieczeń.

Zapewne zapytacie od razu, dlaczego porównywanie online?
Przede wszystkim to niesamowita oszczędność czasu oraz pieniędzy. Kolejną bardzo ważną kwestią jest aktualność ofert - które jak wiecie mogą zmieniać się w każdej chwili - tym razem będziemy mieli pewność, że proponowane nam ubezpieczenie jest aktualne.
Zadawane są nam proste i krótkie pytania, na które z łatwością odpowie każdy właściciel samochodu a w razie jakichkolwiek problemów, pytań lub wątpliwości, za pośrednictwem e-maila lub telefonu, łatwo można skontaktować się ze kompetentnym specjalistą.

Dzięki skorzystaniu z takiej porównywarki możemy bardzo dużo zaoszczędzić. Warto jednak pamiętać, że dla każdego klienta cena ubezpieczenia będzie inna, ponieważ każdy z nas poda inne dane w formularzu. Koszt najtańszej polisy OC może wynieść mniej niż 200 zł, średnio jednak będzie to około 450 zł.

Bezpośredni link do AC/AC znajdziemy tutaj: www.najtaniejuagenta.pl/kalkulator-oc-ac


Jak sami widzicie pytań jest zaledwie kilka, a dzięki tym kilku prostym odpowiedziom, które udzielimy w kilka minut, mamy rozeznanie, a niepotrzebnie wydane dodatkowe złotówki możemy zainwestować w wakacje z rodziną ;) 

Jak działa taka wyszukiwarka?  "Jej działanie jest bardzo proste - zbiera ona niezbędne informacje, a następnie przekazuje je do centrali towarzystw, gdzie są przetwarzane i odsyłane w postaci gotowej oferty. To ogólna zasada, aby jednak przedstawiona składka była rzetelna, niezbędne jest zebranie szczegółowych danych na temat samochodu, jego właściciela oraz współwłaścicieli, przebiegu ubezpieczenia w poprzednich latach, wypracowanych zniżek i spowodowanych szkód. Po przesłaniu tych informacji do ubezpieczycieli, następuje odesłanie ofert i odpowiednie ich uporządkowanie na stronie wyników. Użytkownik samodzielnie może określać, wedle jakich kryteriów propozycje mają być segregowane."

Szybko, sprawnie i tanio. Serdecznie zapraszam na www.najtaniejuagenta.pl

2 komentarze: Leave Your Comments

  1. Na razie nie posiadam samochodu, ale na przyszłość świetna porada. Fajnie i zrozumiale napisane :)

    Zapraszam do mnie
    http://zycie-z-kanapowcem.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. O, przydatna porada - właśnie myślimy o zmianie ubezpieczyciela :)

    OdpowiedzUsuń