Idealny prezent na każdą okazję.


Idealny prezent na każdą okazję. Jest to możliwe? Pierwsza myśl, która przeszła mi przez głowę to odpowiedź - Nie da rady znaleźć czegoś, aby pasowało jako upominek na urodziny, imieniny, święta, rocznice, a może i na walentynki? Dzień kobiet, dzień mamy, taty, dziadka? A jednak! :) Fantastycznym rozwiązaniem jest kubek !

Ze zdjęciem, dedykacją, życzeniami, wierszykiem, a Kubeczkowe Love oferuje nam nawet kubek z kodem qr, pod którym kryć się może na przykład filmik z naszymi zdjęciami!
Kubeczkowe Love zrealizuje również nasze własne projekty i udostępnią nam podgląd, jak będzie taki kubeczek wyglądał. Są otwarci na wszelkie zmiany, propozycje, a przede wszystkim - profesjonalnie doradzą oraz wykonają dokładnie to, czego oczekujemy.

Dają również możliwość naniesienia na kubek odcisku stópek, rączek czy palców, które tworzą serduszko. Wystarczy zrobić odbicie na białej kartce, zeskanować i wysłać im z dodatkowymi wskazówkami co ewentualnie chcielibyśmy prócz odcisku.
Możemy również wybrać coś z gotowych wzorów, lub nakreślić okazję na która potrzebujemy prezent, a Kubeczkowe Love na pewno nam coś zaproponuje.

Na 7 lutego potrzebowałam dwóch prezentów - były bowiem dwie ważne okazje. Urodziny mojego mężczyzny, a prócz nich mijały nam 2 lata. Przyznam, że ciężko mi było wymyślić ponownie coś, czego nie będzie się spodziewał, lub czego już ode mnie nie dostał a co będzie jednocześnie z taktem i nie będzie kosztowało tak popularnych milionów monet. :) Z pomocą przyszło mi Kubeczkowe Love ♥.

Postanowiłam wykonać u nich 3 kubki. Pierwszy, z okazji urodzin postanowiłam zaprojektować z humorem. Mój M. często w żartach nazywa siebie ' Panem i władcą ' :) Wobec tego poprosiłam o naniesienie na kubek napisu "Michał samozwańczy król i władca wszechświata" a poniżej " Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin". Zaproponowali z drugiej strony naniesienie graficznej korony, był to świetny pomysł, efekt był świetny.

Drugi kubek był moim projektem w całości. Wykonałam grafikę, na której naniosłam nasze zdjęcie wycięte w serduszku a na boku wyliczyłam ile dni oraz miesięcy minęło w ciągu 2 lat. Kubeczkowe Love naniosło mój wzór idealnie z zachowaniem odstępów, czcionek, kolorów - tym kubkiem jestem zachwycona w 1000 % . Podoba mi się najbardziej - cichutko wam zdradzę, że i samozwańczemu M. łezka się zakręciła ;)

Trzeci kubek był propozycją od Kubeczkowe Love. Jest prezentem na walentynki, więc reakcji M. jeszcze nie poznałam. Stwierdziłam, że ode mnie prezentów już starczy, więc ten dostanie od Sebastiana :) Jest to kubeczek, który znajduje się w ich ofercie z kodem QR. Po zeskanowaniu kodu będzie można obejrzeć film ze zdjęciami Sebastiana od momentu jako narodzin, do roku. Ilość zdjęć, które możemy w nim umieścić nie jest w żaden sposób ograniczona, a przed wszystkim wysyłają nam filmik do wglądu, czy wszystko nam odpowiada. Powiem wam, że ja oglądając film ze zdjęć które tak naprawdę dopiero sama wysłałam wzruszyłam się - myślę, że jest to również wspaniały prezent.

A jak wam się podoba? Czekam na wasze sugestie i oceny. Zapraszam was również gorąco ze skorzystania z ofert Kubeczkowe Love. Zbliżają się walentynki, a jeśli nie one, to na pewno niedługo nadarzy się jakaś okazja, wiec naprawdę warto dać im lajka i od czasu do czasu do nich zaglądać ;)


 6 komentarzy: Leave Your Comments

 1. O tak, my uwielbiamy kubki. Są świetną pamiątką i przypominają o osobie, która nam dała prezent, kiedy wykonujemy codzienne czynności. Świetna jest opcja z kodem QR. Nigdy wcześniej nie słyszałam o podobnym rozwiązaniu ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi się coś tam obijalo o uszy ale nie wiedzialam ze to takie banalne i.. efektowne ;)

   Usuń
 2. super te kubeczki! Z kubków zawsze się korzysta, a jeśli mogą kojarzyć się z danym wydarzeniem, to czemu nei! Fajna sprawa:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dokladnie ;) robisz sobie kawkę bierzesz kubek i od razu mysl naprzyklad: oo, a to kubek od przyjaciółki Asi na urodziny ;)

   Usuń
 3. Jak dla mnie super! Z resztą dziadkowie otrzymali ze zdjęciem Zuzi na miniony Dzień Babci i Dzień Dziadka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego tak jak wspominalam - kazda okazja jest dobra ;)

   Usuń