3 Produkty od NUK z którymi nie możemy się rozstać.


Obserwując Sebastiana, który uparcie próbuje wyciągnąć coś spod łóżeczka zainspirował mnie do podzielenia się z wami jakie są 3 Produkty od NUK z którymi nie możemy się rozstać.

Pierwszym i najważniejszym jest bez zwątpienia butelka,w której je mleko. Tak się u nas śmiesznie złożyło, że moje dziecko na codzień smoczka nie używa. Jako niemowlę nie zatykałam uspakajałam go smoczkiem gdy płakał, nie przyzwyczajałam go do tego. Zrobiłam jednak równie nie mądrą rzecz, a mianowicie byłam przekonana, że za każdym razem jest głodny...
I tak za każdym razem kiedy wyczuwałam, że Jego płacz jest inny niż zwykle dawałam mu butlę  mlekiem. I z tego wszystkiego jest tak, że niunio nie używa smoczka, ale przez większość dnia lata z butelką od mleka w buzi, mimo że mleka już dawno w niej nie ma :)

Ulubione mamy głównie dwie, pierwszą jest butelka NUK First Choice Plus DISNEY Dory.
Dostaliśmy ją w ramach akcji dla testujących mam, jest to limitowana seria DISNEY „Gdzie jest Dory” . Miękki smoczek dostosowany do kształtu jamy ustnej - wykonany z silikonu, jest w rozmiarze 2 (od 6 do 18 miesięcy) i jest przystosowany do mleka modyfikowanego.
Ma pojemność aż 300 ml, a dzięki szerokiemu otworowi butelki możemy wygodnie ją czyścić i napełniać. Są dwie wersje koloru nakrętki/zatyczki zielony oraz żółty.


Drugą jest NUK First Choice Plus Myszka Miki, również z sylikonowym smoczkiem i 300 ml pojemności. Seria First Choice Plus ma ulepszony antykolkowy system odpowietrzania, wykonana z polipropylenu, tym razem w dwóch różnych wzorach jak i kolorach - czarnym i czerwonym dla chłopca z Myszką Mickey a dla dziewczynki z Minnie.  Butelka dla synka szczególnie wyjątkowa, ponieważ dostaliśmy ją w zestawie na Jego pierwsze urodziny organizowane w motywie Myszki Miki.


Pomijając butelki drugim niezbędnym dla nas produktem jest butelka/kubek niekapek do wody/soczku/herbatki.
 Butelka NUK First Choice DISNEY Myszka Miki 150 ml z podwójnym uchwytem, z ustnikiem silikonowym
Ma pojemność 150ml, przeznaczony dla dzieci od pół do półtora roku życia. Ułatwia naukę samodzielnego picia, ergonomiczne uchwyty umożliwiają bezpieczne i wygodne trzymanie i co u mnie jest zbawieniem - miękki sylikonowy ustnik jest tzw. niekapkiem . Mój syn ma sporo zabawy przy wylewaniu picia, więc tutaj 1:0 dla matki! Do wyboru również dwie kolorystycznie inne wersje dla dziewczynki i chłopca. Sebastian jest już tak przyzwyczajony do "uchwytów" przy kubeczku, że się o nie upomina, kiedy po myciu dam mu butelkę bez nich :)

Jako trzeci produkt postanowiłam mianować Silikonowy smoczek uspokajający NUK Trendline DISNEY Myszka Miki .
Tak jak wspominałam na początku moje dziecko jest bezsmoczkowe, ale w ostatnie mrozy na spacerze choćby na chwilę smoczek był obowiązkowy żeby w buziaka było ciepło :) Mamy możliwość wyboru smoczka w dwóch rozmiarach 0-6 oraz 6-18 miesięcy i trzech wzorach ! :)  Czarny, czerwony i biały, czarny pasuje do chłopca, czerwony do dziewczynki a biały jest jak najbardziej neutralny. Wszystkie smoczki uspokajające NUK mają system odpowietrzania NUK Air System, który sprawia, że powietrze wydostaje się na zewnątrz smoczka, a smoczek pozostaje miękki i nie zaciska się, co pomaga zapobiegać zniekształceniom szczęki. Dodatkowo smoczki Trendline posiadają płaski guzik na tarczce, co zapobiega odgnieceniom buzi, gdy dziecko śpi na brzuszku.

A wy? z jakimi produktami nie możecie się rozstać? :)


0 komentarze:

Prześlij komentarz