Fotoksiążka od Sall Digital.


Na pewno przed i w czasie świąt podczas zasypywania w telewizji i internecie reklamami z pomysłami na prezent widzieliście fotoksiążki.
 Fotoksiążka to nic innego jak książka prezentująca nasze zdjęcia w ciekawej aranżacji wydrukowana na dobrej klasy papierze i zwykle oprawiona w twardą ładną okładkę. Przypomina trochę albumy fotograficzne prezentujące fotografie artystów fotografików spotykane w księgarniach.

Mając szansę stworzyć swoją książkę w Sall Digital nie spodziewałam się, że efekt będzie tak fenomenalny. Jedyne czym jestem najbardziej rozczarowana to moja postawa, byłam tak zafascynowana, tak szybko chciałam zaprojektować swoją fotoksiążkę, ze nie przyłożyłam się tak dobrze jak bym chciała. Sama fotoksiążka wyszła rewelacyjnie, ale wiem, że gdybym poświęciła na to 2 godziny, byłaby bardziej dopracowana i prezentowała się jeszcze lepiej.

Ceny fotoksiążki bardzo się wahają, zależą one bowiem od tego, jaki materiał wybierzemy (matowy/błyszczący?), grubość okładki i co najważniejsze - ilość stron. Za ilość zdjęć nie płacimy, na jednej kartce możemy umieścić ich tyle ile nam się tylko zmieści, a możemy wstawić jedno powiększone. W przypadku Sall Digital, pobieramy od nich specjalny program do projektowania fotoksiążki, który na końcu ma opcję wysłania zamówienia. Do każdej strony możemy dodać tekst, są różne czcionki, są również gotowe "szkielety" stron i układów zdjęć, z których możemy skorzystać jeśli nie umiemy, bądź nie chcemy projektować jej koniecznie od podstaw.

Naprawdę gorąco wam polecam stworzenie takiej fotoksiążki, czy dla siebie, czy dla kogoś bliskiego w prezencie - zadowolenie i łzy wzruszenia gwarantowane :) Jako, że moja stworzona książka, jest wypełniona prywatnymi zdjęciami, nie tylko naszymi ale i rodziny, znajomych, nie pozwolę sobie na pokazanie wam całej, ale zerknijcie na kilka stron i koniecznie napiszcie, co myślicie o takiej opcji ! :)

10 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Taka fotoksiążka jest naprawdę świetnym pomysłem, ponieważ zostaje na wieki, a jest to pamiątka, którą zawsze z przyjemnością otworzy się chociażby na urodzinach synka ! :)
  Strasznie podoba mi się Twój blog, jest estetyczny, prawdziwy i zdecydowanie Twój, a dokładnie tego szukam w dzisiejszych blogach :)
  Z pewnością będę tutaj zaglądać, ponieważ podoba mi się treść, którą zamieszczasz.
  Obserwuję i pozdrawiam serdecznie,
  https://zaczytanaaax.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny pomysł , takie pamiątki są najlepsze :) Bardzo podoba mi się Twój blog , dlatego z chęcią zaobserwuje ;)
  http://xgabisxworlds.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć, też jestem mamą i uwielbiam takie zdjęciowe gadżety ;) Piękna pamiątka i rzecz którą warto się chwalić

  Pozdrawiam <3 http://creamshine.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Efekt naprawdę fantastyczny :) Sama planuję zaprojektować swoją fotoksiążkę, jak już się moja córcia urodzi :)

  OdpowiedzUsuń
 5. wyszło naprawdę super :)
  Piękna pamiątka

  OdpowiedzUsuń
 6. Super! Świetna pamiątka dla rodziców, a później dla samego Maluszka :) idealnie nadaje się na prezent z okazji nadchodzących dni- Dzień Babci i Dziadka.

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam foto książki. Jest to ciekawa pamiątka na lata. Tylko zazwyczaj ten czas tworzenia, wybierania zdjęć, później zdecydowania jak mają wyglądać w książce. Trochę het to pracochłonne

  OdpowiedzUsuń
 8. Też robiłem fotoksiążkę w Saal Digital - jakość mnie zachwyciła, a w kwestii zdjęć jestem bardzo wybredny :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetny pomysł, nie tylko na prezent :) A dla maluszka to potem pamiątka na całe życie :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Przepiękna fotoksiążka :)
  www.blog017.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń