GOOD FOR U - Jak to możliwe, że nikt wcześniej na to nie wpadł?


Która z mam nie marzy o chwili relaksu i masażu? O pielęgnacyjnym zabiegu naszej twarzy? O chwili odpoczynku, a jednocześnie chwili, w której ktoś o nas zadba a nie zapłacimy za to (ostatnio tak popularnych) milionów monet? :)

A może podejść do tego z innej strony. Ile razy któraś z nas musiała odmówić sobie jakiejś rozrywki/usługi kosmetycznej z powodu okrojonego budżetu? Czasem temat pieniędzy jest dość wstydliwy, ale nie musi!
Teraz wizyta w salonie piękności nie musi pustoszyć nam portfela. Tym razem nie będziemy musieli odmawiać sobie również pobytu w SPA, dlaczego? :) Pojawiła się właśnie NOWA karta zniżkowa, pierwsza w Polsce (!) która obejmuje rabaty tylko na usługi welnnes & beauty :)
To właśnie karta marki GOOD FOR U !
Co prawda nie rok, nie dwa oferowane są karty rabatowe na przeróżne usługi rozrywkowe czy sportowe, ale jeszcze nie powstała taka, która byłaby całkowicie dedykowana całemu obszarowi beauty/SPA/wellness !W zależności od tego, jak jesteśmy mobilni, mamy dwa sposoby korzystania z usług Good For U.
Możemy dostać plastikową kartę (w kwocie 159 zł) lub jej wirtualny odpowiednik, na każdego smarfona i tablet. (juz za 129zł).
Przypuszczam, że ceny w nawiasach już was zniechęciły, ale ja wiem jak w moment odwrócić to nastawienie. Płacicie za kartę, ale ona obejmuje zniżki w KAŻDYCH współpracujących obiektach, nie istnieje limit, nie ma ograniczeń, biorąc pod uwagę wysokość rabatów, koszt zakupów zwraca się w niezauważalnym tempie :)

Liczba salonów z których możemy korzystać, kiedy posiadamy kartę wciąż rośnie. Twórcy stale monitorują rynek, wybierają najlepsze obiekty. abyśmy byli zadowoleni :) Tak, zadowoleni, bo kto powiedział, że usługi te mogą być tylko dla kobiet? Coraz więcej mężczyzn decyduje się na korzystanie z przeróżnych usług, gdzie do tej pory widywano tylko kobiety.Możemy korzystać ze zniżek 15%,  30%, a nawet 50%  !

Chciałabym was gorąco zaprosić na fanpage Good For U, gdzie możecie śledzić wszystko na bieżąco:

oraz zapoznać się bliżej z kartami rabatowymi, salonami oraz ideą strony:


8 komentarzy: Leave Your Comments

 1. oooo, super! cena podana w nawisach to kwota którą musimy wykorzystać w ciągu miesiąca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie kochana, cena w nawiasie to cena karty, która jest ważna przez 12 miesięcy. Przez 12 miesięcy możesz więc korzystać ze wszystkich zniżek ;)

   Usuń
 2. Jak dla mnie super :) nawet wówczas częściej bym korzystała z takich usług. ..bo w końcu mam kartę i jak tu nie wykorzystać tego? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tym bardziej ze karta na cały rok, jesli korzystamy z takich uslug na bieząco to zwraca sie raz dwa!

   Usuń
 3. Dla mnie osobiście to niepotrzebna strata kasy. Będąc matka 2 dzieci nie będę mieć tyle czasu i możliwości korzystania z tej karty zeby mogła mi sie ona zwrócić. Po za tym mieszkam w małym mieście wiec nie mam tu wypasionych salonów przyjmujących te zniżki. Za kwotę 160 zł moge równie dobrze znałeś np weekendowy wyjazd do hotelu ze spa :-)
  Także taki karnet dla mnie to strata kasy :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są rózne zdania i tutaj tez moge przyznac rację - jesli osoba nie korzysta na biezaco z jakichs usług badz mieszka w malym miescie - nie ma mozliwosci nawet aby ta kwota sie zmiescila.

   Usuń
  2. przepraszam - aby ta kwota się zwróciła *

   Usuń
 4. Wg mnie fajny pomysł chciałabym by obejmowała salon do którego chodzę

  OdpowiedzUsuń