Mama - to nie tylko mama, to też kobieta!


Bycie mamą nie oznacza rozmawiania i pisania tylko o pieluchach, kremach, smoczkach i butelkach. Przede wszystkim jesteśmy k o b i e t a m i . Chcemy czytać również o kosmetykach, ubraniach, paznokciach, nie jest tak? :)

 Dlatego chciałabym rozszerzyć kategorie bloga, całkiem niedawno pytałam was, czy zmieniać nazwę strony, jeśli tak - to na jaką, aby nie była ograniczająca. Zaprzeczyłyście - zmian nie chcecie. MAMA Magda nie ogranicza mnie do dziecka. Uświadomiłyście mi to ;) Dzięki temu zaczęłam szukać informacji, pomysłów i w ten sposób mam szansę podjąć współpracę z pewną stroną z ubraniami.

Chciałabym pokazywać wam moje pomysły i ciekawe stylizacje. Chcą jednak abym najpierw udowodniła, ze nasza współpraca będzie owocna. Pod moją propozycją stylizacji będą linki do nich (KLIKI), w które bardzo bardzo prosiłabym abyście kliknęli. W ten sposób oni zweryfikują, czy moi czytelnicy będą zainteresowani postami w temacie mody.

A oto mój pomysł na delikatną, cudowną, kobiecą stylizację.Sukienka - [KLIK]
Buty - [KLIK]
Torebka - [KLIK]


Bardzo bym was prosiła aby każda z was weszła w podane 3 linki chociaż na 30 sekund i napisała mi o tym w komentarzu, dając oczywiście znać co sądzicie o mojej stylizacji. Pozdrawiam ! :)

6 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Ale piękna stylizacja :)
  http://gabrysiowetestowaniee.blogspot.com/2016/08/kampania-playskool-mobilny-jamniczek.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Pani Madzia bedzie w niej super wygladac ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna stylizacja! Bardzo chciałabym Cię w niej zobaczyc:)

  Zapraszam do mnie:http://sylwiaidzieci.blogspot.com/2016/08/znowu-lato.html :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Stylizacja super :) Linki poklikane :)

  OdpowiedzUsuń