Mata edukacyjna CANPOL BABIES Królestwo zwierząt.


Na wstępie muszę powiedzieć, że ogromnie się ciesze, że Mamy z Blogosfery CanpolBabies dały nam szansę drugi raz przetestować matę. Pierwszą była "Wesoła farma", którą również byłam zachwycona. Była dużo mniejsza od tej, co było wtedy dla nas idealne - bo malutki niedawno się urodził :) Powiem wam, że wróciłam do tamtego posta i nie mogę się nadziwić, jak w tak krótkim czasie zmienił się mój synek, jak urósł, ile już potrafi :)

Mata "Królestwo zwierząt" jest jeszcze fajniejsza, bo jest aż 3 w 1 !
Najnowsza mata Canpol babies ma extra duży rozmiar i jest wielofunkcyjna. Można dowolnie modyfikować jej wielkość – składać
i rozkładać oraz zmieniać jej kształt – formować w mini namiot pełen kolorowych zabawek dla ciekawskiego malucha. Aby to zrobić, wystarczy brzegi rozłożonej maty zaczepić na pałąkach. Jest też cieplutka i wygodna – wykonana z miękkiej kolorowej tkaniny o różnorodnej strukturze
z ociepliną w środku. Posiada wiele elementów interaktywnych.


Na macie:
- dwie piszczałki
- elementy szeleszczące
- wibrujący pluszowy listek
- grzechotka kółko z kolorowymi koralikami
- lusterko

Na pałąkach:
- dwie pluszowe zabawki: gwiazdka i biedronka
- plastikowe grzechotki: 3 kwiatuszki na kółku i gwiazdka
 a zabawki po odpięciu mogą służyć jako grzechotki.

Dzięki licznym funkcjom dodatkowym, mata zapewni wspaniałą zabawę
i rozwój koordynacji wzrokowo-słuchowo-ruchowej dziecka. Mata „rośnie razem z dzieckiem” – po rozłożeniu ponad dwukrotnie zwiększa swój rozmiar zapewniając wspaniałą zabawę maluchom, które poruszają się już samodzielnie.

Powiem wam, że byłam zaskoczona wielofunkcyjnością maty i tym, jaki szczęśliwy bawiąc się na niej jest Sebastian, jest tyle gadżetów, które non stop odkrywa i się śmieje - to miód na moje serce ;) Już chyba robił na niej wszystko, od zabawy, jedzenia po spanie. Uwielbiamy ją !

6 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Piękne kolory, funkcjonalna, praktyczna czego chcieć więcej, śliczny maluszek!
  Buziaki Kochana.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne kolory, funkcjonalna, praktyczna czego chcieć więcej, śliczny maluszek!
  Buziaki Kochana.

  OdpowiedzUsuń
 3. gratulacje! mam nadzieję, że nam kiedyś też się uda. mata jest bardzo kolorowa, zapewne też mięciutka? i na dodatek po złożeniu i zapakowaniu do pokrowca zajmuje bardzo mało miejsca. my mamy dwie i również jesteśmy zadowoleni.

  OdpowiedzUsuń
 4. Widać ze testowanie to sama przyjemność:) Moje dzieci w prawdzie już wyrosły, ale zachwycam się gadżetami dla maluchów. Piękne, żywe kolory, funkcjonalne i pozwalają na chwile oddechu dla rodziców. Znam również blogosferę Canpola, wart próbować i się zgłaszać.
  Zapraszam przy okazji do aktualnego konkursu z Canpolem http://mamadoszescianu.blogspot.com/2016/07/konkurs-canpol-na-wakacjach.html

  OdpowiedzUsuń
 5. A.moje dziecko pogardziło na taki :-D nie chciała bawić się w żadnej

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń