Ibiza Chill hitem lata 2016 !Wakacje, słońce, opalanie, leżakowanie, odpoczywanie, imprezowanie, imprezowanie, odpoczywanie a potem jeszcze raz odpoczywanie... W tym momencie jako mama, niestety nie mogę powiedzieć, że moje wakacje tak wyglądają, ale wyglądały iii.. jak wychowam dzieci to wyglądać będą! :) No ale zaraz zaraz, jak wakacje, jak czas zabawy i relaksu, to trzeba też zadbać o wygląd i o bardzo ważny element naszej kobiecej doskonałości, a mianowicie... paznokcie !
Chyba każda z nas lubi mieć piękne, zadbane paznokcie? Jedne delikatne, subtelne, inne stonowane i ciemne, a jeszcze inne rzucajace się w oczy i jaskrawe.

Dla ciekawskich. Co to właściwie jest Ibiza? Tu zaskoczyłam nawet sama siebie. Ibiza to wielka wyspa imprez, aż trzecia co do wielkości i ludności wyspa hiszpańskiego archipelagu Baleary, położona w zachodniej jego części. Powierzchnia 571 km², !! Słowa chill chyba nie trzeba tłumaczyć, każdy z was wie, że chillem nazywamy uspokojenie się, spokój, tzw. wolne.

A więc wracając do tematu. Hit Lata? oczywiście, że imprezy i odpoczynek czyli Ibiza Chill !!

 To właśnie kolor Ibiza Chill pozwoli nam mieć paznokcie pasujące na każdą okazję. Są delikatne, stonowane a jednocześnie skupiają uwagę innych ! Biorę udział w akcji zBlogowani. (Klik na banner)


zBLOGowani.pl

1 komentarz: Leave Your Comments