Testujemy Butelkę Natural marki Philips Avent


Zostaliśmy jednymi z zaledwie 12 (!) testerów limitowanej wersji butelek Natural marki Philips Avent :) Zadaniem konkursowym było wybranie, czy nasze dziecko będzie milionerem czy doktorem i wyjaśnienie dlaczego :) Zadecydowałam, ze Sebastian zostanie milionerem :P i udało nam się, zostaliśmy szczęśliwcami. którzy zostali wylosowani ;)
Marka Philips Avent w ramach kampanii „Kim będę, gdy dorosnę” wprowadza limitowaną kolekcję butelek Natural ze specjalnymi nadrukami związanymi z zawodami! Dołącz do zabawy, może i Tobie się uda? :)

Zalety? Tylko i wyłącznie :) Przybliżę wam opis producenta:

Łatwe łączenie karmienia piersią i butelką. Butelka Avent Natural jest wzorowana na kobiecej piersi. To nasza najbardziej innowacyjna i zaawansowana technologicznie butelka do karmienia dzieci. Dzięki jej wyjątkowym cechom karmienie jest bardziej naturalne zarówno dla Ciebie, jak i dla maluszka.
Ergonomiczny kształt. Pozwala dziecku na naturalny chwyt.
Wyjątkowo wygodne płatki zapewniające wygodę. Płatki znajdujące się wewnątrz smoczka zwiększają jego miękkość i giętkość bez ryzyka zapadania się smoczka.
Naturalne przyssanie do smoczka. Szeroki smoczek przypomina kształtem pierś, co pozwala dziecku w naturalny sposób przyssać się do niego i ułatwia łączenie karmienia piersią i butelką.
Zaawansowany zaworek antykolkowy. Innowacyjny, podwójny kształt zaworka pomaga zredukować występowanie kolki i dyskomfortu. Powietrze dostaje się do butelki, a nie do brzuszka dziecka.

W zasadzie to Sebastian został testerem a nie ja i dał mi to do zrozumienia bo jak tylko wyciągnęłam pudełko wyciągnął ręce, aby oddać mu to pudełko i tak też zrobiłam ;P Testować chciał od razu nawet tekturę, no ale musiałam go trochę ostudzić. ;) Jak już wspomniałam na początku wybrałam motyw z milionerem i taką też butlę dostaliśmy ;) Fajna sprawa, zawsze trochę uśmiechu jak się na nią zerknie. :) Butelka mieści 260 ml, a po drugiej stronie ma standardową miarkę ile mleka wsypuje się na daną ilość mililitrów :) Smoczek powiem wam szczerze mnie zaskoczył tym, ze ma.. dwie dziurki :) jakaś oblatana w butelkach raczej nie jestem, prędzej zacofana :P no ale do tej pory żadna z tych, które mamy dwóch nie miały więc jest nowość ;) 

Ku mojemu zaskoczeniu nie dostaliśmy jednej butelki, a dwie !  ;) Chociaż szczerze mówiąc myslalam, że obok butelki to będzie tylko puste pudelku aby ją w razie co tam schować (no po przemyśleniu to w sumie byłoby dziwne ;P ) Druga butelka, co możecie zauważyć na zdjęciach, jest taka sama, tylko bez nadruku.

Bardzo dziękujemy BabyBoom oraz Philips Avent za możliwość udziału w testach. Jesteśmy zadowoleni ;)

Zapraszam na obejrzenie zdjęć butelki i mojego małego ząbkującego milionera <3
0 komentarze:

Prześlij komentarz