Blogosfera CanpolBabies - Zestaw zabawek "Kolorowy ocean" .Dostaliśmy się do 18 edycji testowania w blogosferze. Wygraliśmy zestaw zabawek "Kolorowy ocean" . Ostatnio tyle się działo (m.in przeprowadzka, szkoła, choroby maluchów), że nie miałam kiedy napisać tej recenzji. Zdjęcia zrobione zaraz po dostaniu paczki a z postem zwlekałam, mam nadzieję że CanpolBabies mi to opóźnienie wybaczy i wybierze nas jeszcze kiedyś do testowania :)

Na początku muszę napisać, ze byłam mega zaskoczona tym wielkim kartonem, myślałam, że dostaniemy jedną zabawkę, a dostaliśmy aż dwie i karuzelę ! Szeleszczące, kolorowe, więc od razu Sebek zainteresowany jest, co tam w tym pudle jest.. ;)


  • Karuzela z pozytywką, to była ta zabawka, która najbardziej mnie zadziwiła, bo nie spodziewałam się takiej rzeczy do testowania. 4 pluszowe zabawki. Wszystkie szeleszczą w dotyku. Cały ten zestaw zaczepia się o część z nakręcaną pozytywką uspokajającą maluszka, którą zaś trzyma pałąk którym chwytamy łóżeczko :) Ahh zapomniałam powiedzieć że wszystko kręci się dookoła.
\

  • Pluszowa spirala nakładana na szczebelki łóżeczka. Zdjęcie wyszło mi naprawdę kiepsko, dlatego wklejam jeszcze zdjęcie z internetu jak to dokładniej wygląda. Fajna sprawa, ale powiem, że założyć to na szczebelki łatwe nie jest :D Rybka piszczy, słoneczko gra melodyjkę, a dodatkowo "policzki" świecą mu się na czerwono,  a co do tej różowej myszki, to po wymacaniu stwierdziłam, że powinna również wydawać jakiś dźwięk, ale niestety, od początku nie działała :( Jednak zdjęłam ją z łóżeczka, bo małemu strasznie podobało się grające słoneczko więc generalnie bierzemy tą spiralkę wszędzie. ;)  • Druga zabawka, może być na łóżeczko, jak i na wózek. Rybka piszczy, słoneczko robi za grzechotkę, a trzeci pluszak szeleści. Ważne i świetne jest to, że wszystko jest kolorowe, piszczące, szeleszczące co interesuje każdego niemowlaczka. ;) Zapina się o łóżeczko na rzepy, które trzymają mocno, więc Sebek jeszcze nie jest w stanie tego zerwać.


Generalnie jesteśmy baardzo zadowoleni, że Canpol Babies dał nam szansę przetestować te zabawki, mały się cieszy - a ja się cieszę, gdy on się cieszy :P1 komentarz: Leave Your Comments