Uwaga. Ze strony został usunięty system komentarzy disqus, wobec tego wszystkie komentarze, które zostały dodane przez tą stronę zostały usunięte. Od teraz można komentować z facebooka, blogger'a lub jako gość

wtorek, 8 marca 2016

Szczepienia...
Kolejne szczepienia. 2 dawka DTP i Hib i pierwsza Polio IPV. Kolejne na 5-6 miesiecy. Serce mi się kraja.. moj maly bohater...Zdecydowałam, że zaszczepimy go na rotawirusa.. jednak cena 300 zł za jedną dawkę (z dwóch) mnie powaliła, czy u was mamy tez są takie ceny?

Cześć, bardzo mi miło, że tu jesteś. Jeśli przeczytałeś/aś mój wpis - będę szczęśliwa jeśli zostawisz ślad po sobie. Co myślisz na temat postu?
Related Posts

1 komentarz:

  1. No niestety :/ My szczepimy Infanrix hexa 200 zł (jedna dawka), Rotarix 310 zł i Prevenar 13 260 zł. Na pneumokoki mamy za darmo, bo synek jest wcześniakiem, ale i tak szczepienia nas po kieszeni uderzyły. Od przyszłego roku szczepionka przeciwko pneumokokom ma być refundowana dla wszystkich dzieci. Taki optymistyczny akcent, chociaż my się nie załapiemy, bo więcej dzieciaczków nie planuję ;)

    OdpowiedzUsuń