Gorrita HandMadeTym razem o bardziej czasochłonnej bransoletce. Wykonała ją dla mnie właścicielka Gorrita Handmade . Na początku miała znaleźć się również data urodzenia mojego syna, no ale nie wyglądałoby to dobrze. Dlatego umówiłyśmy się na samo imię Sebastian. Wykonanie bardzo staranne jak i czasochłonne. Bransoletka w moich ulubionych kolorkach, jedyne do czego mogę się przyczepić, to to, że jest taka szeroka i duża, gdyby była cieńsza i mniejsza byłaby już idealna. Czcionka śliczna.
 A teraz pare słów od autorki: cyt. "Mam na imię Jola i jestem jeszcze licealistką. Rękodzieło to jedno z moich wielu zainteresowań, odkąd pamiętam lubiłam coś tworzyć. W kwietniu 2015 roku postanowiłam założyć fanpage, głównie w celu pokazania moich prac światu, jednak z biegiem czasu pojawiło się coraz więcej chętnych do zakupu moich produktów. Głównie zajmuję się zaplataniem bransoletek z muliny(zwanych też bransoletkami przyjaźni) na indywidualne zamówienie klienta- na baransoletce może pojawić się zarówno imię ukochanej osoby, jak i herb ulubionej drużyny piłkarskiej, jestem otwarta na wszystkie pomysły. Pierwsza taka bransoletka wyszła spod moich rąk w 2009 roku. Ta z pozoru prosta technika jest bardzo czasochłonna, stworzenie jednej bransoletki średnich rozmiarów zajmuje mi około 3-4 godzin, do czego należy doliczyć jeszcze stworzenie wzoru, zakup materiałów itp. Cena takiej bransoletki jest ustalana indywidualnie, zwykle mieści się w przedziale 15-40zł. Od przyszłego sezonu mam zamiar poszerzyć swoją ofertę o rzeczy robione na drutach, takie jak czapki czy szaliki. Nazwa mojej strony to połączenie moich dwóch zainteresowań- rękodzieła oraz języka hiszpańskiego. 
GORRITA to po hiszpańsku czapka zimowa"

Podsumowując: GORRITA szczerze polecam, jednak warto bardzo dokładnie i szczegółowo omówić jakiej bransoletki oczekujemy :)


Polub fanpage Gorrita HandMade ! (511)

2 komentarze: Leave Your Comments