Polecam: Nóżką Bosą !


Ohh jak ja czekałam aż będę mogła o tym napisać! Dzisiejszy post dotyczy skarbów wykonywanych przez Nóżką Bosą : ) Wreszcie dostałam upragniony komplet dla mojego Sebastiana. Można powiedzieć, ze skubaniec dostał prezent na swoje 2 miesiące : ) Jest to poduszka i kocyk z cieńszym ociepleniem minky o wymiarach 80 x 60 . Specjalnie zażyczyłam sobie sówki, ponieważ mamy już rożek i pieluszki z sówkami. Nie wiem czy to ja je bardziej kocham niż mój Syn...
ale jedno jest pewne (co udowodnię na zdjęciach) małemu na podusi i pod kocykiem było wspaniale! : )

Poduszka jest specjalnie płaska, ponieważ mój niemowlak jeszcze nie może spać na normalnej, ale troszkę wyżej główkę może mieć.. Jak widzicie na fotografiach, nawet poduszka jest w kształcie sowy. Autorka - Dorota, przyznała, ze był to jej drugi w życiu kocyk. Uwierzylibyście? Ja dalej w to nie wierzę! Dorotka nie tylko szyje podusie i kocyki, na Nóżką Bosą możecie również znaleźć ubranka i laleczki szydełkowe, to jest po prostu TALENT.! Zamawiajcie, bo wkrótce może być już za duży ruch.. : D Produkty wykonywane są z ORYGINALNYCH minky lub zblizonej gramaturą dobrej jakosci oraz bawełny z wyższej półki.

Jak zaczęła się przygoda z szyciem? Cytuję wypowiedź właścicielki Nóżką Bosą"Zaczęło się w czasie ciąży z młodszą córką. Starsza była w szkole, mąż w pracy a ja siedziałam sama w pustym domu. Ileż razy w ciągu dnia można sprzątać z nudów? ;) Na początku chciałam udziergać, kocyk albo poszewkę ozdobna na poduchę. Potem zaczęłam zabawki i czapki. Amelka zaczepiały dzieci w szkole I pytały o czapę która nosiła i tak to się zaczęło. Każdy chciał czapkę lub zabawkę. I tak w wolnych chwilach miałam już zapewnione zajęcie. Potem kiedy Urodziłam Zu zapragnęłam mieć maszynę. Mikołaj na zeszłoroczne święta się postarał A ja zakochałam się w niej od pierwszej chwili użytkowania :) "

Serdecznie zapraszam na FANPAGE NÓŻKĄ BOSĄ ! (256)


6 komentarzy: Leave Your Comments

 1. Super komplet. Rowniez chętnie taki zakupię :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie jestem na etapie kompletowania wyprawki i nad kocykiem minki się zastanawiam. Synek przeuroczy :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Widać że mlodemu sie podoba :)
  Super prezent ;))
  http://liikeeme.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny jest ten komplecik <3
  Jakbym miała małe dziecko to bym sobie zamówiła :D
  zapraszam :)
  http://natalie-forever.blogspot.com/2016/02/olej-monoi-idealny-kosmetyk-do-skory.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Superrr blog !
  Moja siostra ma dziecko :D

  OdpowiedzUsuń