16 Edycja Blogosfery CanpolBabies - Zestaw z laktatorem!

Kilkanaście razy dziennie wchodzę na stronę blogosfery CanpolBabies i tyle czasu minęło a ja nie zauwazyłam, że dostaliśmy się do testowania zestawu z 16 edycji ! Sprawdziłam dokładnie i faktycznie mój blog tam jest.. a żebym dowiedziala się o tym, potrzebna była dzisiejsza wizyta kuriera z paczką dla nas. : ) A więc teraz w pełni świadomie mogę się pochwalić, że drugi raz udało załapać nam się do testowania produktów Canpolu ... :) Tak naprawdę oczekiwałam smoczka od firmy NUK, ale kurier coś namieszał, mial być do 19, przyjechał o 19.40 kiedy mnie już nie było w domu, powiedział, że przesyłkę zostawi w punkcie X, a dostalam sms, że jest w punkcie Y. Po dojechaniu na miejsce (które jest dużo dalej niż punkt X) okazało się, że paczki nie ma, dzwonię do GLS, paczka niby nieprzyjęta, a potem znów przyjęta, jade jeszcze raz, a miła pani mi mówi, że zmiana właściciela, że będzie czynne od 1 lutego i że ona nie wie gdzie sa przesyłki... no hello! gdzie smoczek dla mojego niuńka? A wracając do przesyłki od CanpolBabies...

Cieszyłabym się podwójnie, gdybym miała pokarm i karmiła piersią, a niestety już tak nie jest, więc teraz nie mogę laktatora przetestować, a jedynie zdam wam fotolerację z przesyłki i ogólną opinię.
W kartonie prócz laktatora znalazły się również podkłady poporodowe oraz podkłady higieniczne.
Podkłady higieniczne jak najbardziej nam się przydadzą. Wkładam je pod prześcieradło w łóżeczku Sebastianka. Jakby jakimś cudem się zasikał, materac na tym nie ucierpi - bardzo dobry patent polecam :)
W poniższych zdjeciach przedstawiam wam jak laktator przyszedł zapakowany i jakie są jego poszczególne części. Opakowanie otworzyłam tylko w celu sprawdzenia zawartości i zrobienia dla was zdjęć :) Co mnie zadziwiło - w zestawie znalazł się również woreczek na te wszystkie rzeczy. Zauważylam, ze smoczek od butelki jest swietny - ma małą dziurkę, co uniemożliwi niemowlęciu szybkie picie czy zakrztuszenie się i jest dosyć wąski - przypomina kształt sutka mamy : )
Laktator wygląda na bardzo poręczny i lekki w użytkowaniu. Żałuję, ze nie karmię oraz, ze nie mogę przetestować laktatora CanpolBabies.
Zapraszam was również do zgłaszania swoich blogów do blogosfery canpolbabies, bo warto!
Mam nadzieję, ze dostaniemy się do następnej edycji z podgrzewaczem, bo mleczko codziennie podgrzewamy dla niunia i na pewno ułatwil by nam zycie : )

0 komentarze:

Prześlij komentarz