Uwaga. Ze strony został usunięty system komentarzy disqus, wobec tego wszystkie komentarze, które zostały dodane przez tą stronę zostały usunięte. Od teraz można komentować z facebooka, blogger'a lub jako gość

środa, 2 grudnia 2015

Udało się! Dostaliśmy się do 15 edycji testów Canpol babies!


Dostaliśmy się do testów Canpol babies, dziś dostałam maila, że przesyłka już niedługo powinna być u nas. : ) Przedmiotem do testów też nie jest takie byle co, jest to mata/kojec do zabawy "Wesoła Farma" ! Nasz niuniuś może będzie za mały, żeby testować matę, ale mam przyjaciółkę z 6-miesięcznym synkiem, wiec zobaczymy jaka różnica w zainteresowaniu będzie mojego malucha, a niunia mojej przyjaciółki. Zresztą - bardzo chcę zobaczyć z jakiego materiału i jakiej jakości są maty z Canpol Babies . Czekamy na paczkę z niecierpliwością, a z jeszcze większą na mojego kochanego synka! Dzisiaj 2 grudnia, dzisiaj jest nasz planowany termin porodu, co z tego będzie? 

Cześć, bardzo mi miło, że tu jesteś. Jeśli przeczytałeś/aś mój wpis - będę szczęśliwa jeśli zostawisz ślad po sobie. Co myślisz na temat postu?
Related Posts

1 komentarz: