Uwaga. Ze strony został usunięty system komentarzy disqus, wobec tego wszystkie komentarze, które zostały dodane przez tą stronę zostały usunięte. Od teraz można komentować z facebooka, blogger'a lub jako gość

poniedziałek, 21 grudnia 2015

` Nie nastawiaj się, że brzuch od razu po porodzie Ci zniknie!`

39 t.c vs. 2 tyg. po porodzie

No tego, chciałabym podziękować wszystkim "życzliwym" i pocieszającym mnie osobom za troskę, ale jak widać nie potrzebnie : ) Tak jak mówiłam, tak jak chciałam, tak - mam płaski ładny brzuszek. Nie mam rozstępów, nie mam blizn, nie mam zwisającej skóry jestem zadowolona. Teraz tak się tylko zastanawiam, co na celu mialy te osoby, które uparcie próbowały mi wmówić, że nie będę  zadowolona ze swojego ciala po ciąży? Gniew? Nienawiść? Zazdrość? Zawiść? Im więcej o tym myślę, tym bardziej mnie to bawi : )

Cześć, bardzo mi miło, że tu jesteś. Jeśli przeczytałeś/aś mój wpis - będę szczęśliwa jeśli zostawisz ślad po sobie. Co myślisz na temat postu?
Related Posts

2 komentarze:

  1. Każde cialo jest inne, może te osoby, które tak chciały obrzydzic Ci Twoje ciało kierowały się swoimi doświadczeniami.. mi minęło 3 tyg od porodu i lekki brzuszek został może dlatego że miałam cesarkę hmm.. Piękny masz brzuszek :*
    Obserwuje i zapraszam do siebie :
    Maminelove.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Masz szczęście ja niestety pasuje do tego co mówili Ci inni... Fakt, że mój brzuch już nie wisi już tak jak na początku po porodzie bo smarowałam go przeróżnymi kremami, żeby nie był taki sflaczały ale niestety rozstępy mam... jakos ucze sie z nimi zyc. Każda kobieta jest inna :)

    OdpowiedzUsuń