Uwaga. Ze strony został usunięty system komentarzy disqus, wobec tego wszystkie komentarze, które zostały dodane przez tą stronę zostały usunięte. Od teraz można komentować z facebooka, blogger'a lub jako gość

piątek, 18 grudnia 2015

Gdzie zamówić etui na telefon? Polecam.

Ostatnio szukając w internecie baterii do Samsunga Galaxy S3 przedzierając się przez multum podróbek, zmęczona już szukając sprzedającego z najmniejszą liczbą negatywnych komentarzy na allegro trafiłam na Elektron_GSM. Fakt, faktem - jakieś negatywne komentarze ma, ale skusiłam się.
Wybrałam jasny róż. Przyznam, że byłam świadoma, że może przyjść coś naprawdę kiepskiego, ale byłam mile zaskoczona. Jakościowo etui jest dobre, nie przyszło uszkodzone, jak sugerowały niektóre komentarze niezadowolonych klientów - że źle zabezpieczają towar. Jestem zadowolona, więc gorąco polecam, są uczciwi :)
 Koszt takiego etui to tylko 6,15 PLN, więc nie tak źle, możemy spokojnie wykorzystać to na prezent dla bliskich. (Na koncie tego sprzedawcy są również etui na inne modele telefonów)
Link do modelu który kupiłam --> KLIK.

Cześć, bardzo mi miło, że tu jesteś. Jeśli przeczytałeś/aś mój wpis - będę szczęśliwa jeśli zostawisz ślad po sobie. Co myślisz na temat postu?
Related Posts

1 komentarz: