Uwaga. Ze strony został usunięty system komentarzy disqus, wobec tego wszystkie komentarze, które zostały dodane przez tą stronę zostały usunięte. Od teraz można komentować z facebooka, blogger'a lub jako gość

środa, 9 grudnia 2015

Butelka od NUK - Nasze testowanie

Wysłałam już ankietę do NUK, w której oceniłam otrzymaną butelkę:
"Butelka NUK New Classic spełniła moje oczekiwania, zauważyłam też, że moj synek nie ma trudności, aby z niej pić. Nie jest zbyt duża ani ciężka, smoczek również jest dobrze dostosowany do podniebienia maluszka. Jestem zadowolona :)"

Gdyby nie to, że mój maluszek dopiero jutro będzie miał tydzień, potrzebuje nieco mniej mleczka i mniejszej butelki korzystalibyśmy z niej na codzień a póki co, umyta, wyparzona czeka aż mój maluszek będzie potrzebował 150 ml na raz ! :)

Cześć, bardzo mi miło, że tu jesteś. Jeśli przeczytałeś/aś mój wpis - będę szczęśliwa jeśli zostawisz ślad po sobie. Co myślisz na temat postu?
Related Posts

1 komentarz:

  1. Nuk to porządna firma jest ;)

    Zapraszam Cię do grudniowej świątecznej zabawy :) Wszystkie informacje znajdziesz tutaj : http://mama-pelen-etat.blogspot.com/2015/12/grudniowe-wyzwanie.html Miło mi będzie, jeśli weźmiesz w niej udział :)

    OdpowiedzUsuń