Zaczynamy 37 tc ciąży ! 26 dni do terminu porodu...


Cześć wszystkim :) Dziś zaczynamy 37 tydzień ciąży. Od tego momentu podobno ciążę uznaje się za donoszą jeśli w tym czasie zacząłby się poród. Przy okazji pozwolę sobie na małą reklamę aplikacji na telefon Moja ciąża z eDziecko.pl :) Jak dla mnie najlepsza apka na androida i polecam serdecznie. Co tydzień dostajemy wiadomość o tym, że wchodzimy w nowy tydzień ciąży, wraz z opisem, co w danym tygodniu się dzieje, z naszym maleństwem, z naszym organizmem, z brzuszkiem, jest też dużo cennych porad, czasem nawet aplikacja ta przypomniała mi o drobnostce, o której jednak zapomnialam, a byla dosyc oczywista :)
Aplikacja umożliwia wpisywanie swojej wagi i oblicza, czy nasza waga idzie w parze z tygodniem ciąży, czy jest wszystko w porządku, czy lepiej może porozmawiać o tym z lekarzem. Jest też kalendarz gdzie możemy zaznaczyć kiedy mamy USG oraz kolejną wizytę . Każde informacje przekazywane przez aplikacje są oczywiście orientacyjne tzw. książkowe, bo przecież każda z nas jest inna.
Wczoraj byliśmy na USG, nasz synuś jest drobny, waży ok. 2,400 kg. Ale na szczęście zdrowy no i gotowy do wyjścia już glówką do dołu. Boję się coraz bardziej...

0 komentarze:

Prześlij komentarz