Wybór wózka?

Cześć kochani. Na innych blogach mamuś czytałam, jakie to mamy mają dylematy nad wózkiem, a czy on ciężki, a czy poręczny, a czy wygodny, fakt, to bardzo istotne informacje, ale na szczęście jestem przeszczęśliwa, że ja takiego dylematu nie miałam. Wózek dostaliśmy od mojej kochanej przyjaciółki Malwiny, fakt, używany, ale w stanie idealnym, jedyne co musialam to sobie go przeprać bo stał długo zakurzony i samotny. Lecz już teraz mogę z caałego szczerego serduszka polecić wózek Espiro Atlantic . Nie jest ciężki, jest bardzo wygodny, i podejrzewam, że dla maluszka również będzie. A w dodatku sam jego styl i kolor to "to" co sobie wymarzyłam :) Zdjęcia sa pobrane z internetu, poniewaz u mnie ciągle jest mały bałagan, a to ubranka, a to pieluchy, bo przygotowania trwają, ale mamy akurat TEN model i TEN kolor. Wkleję wam niżej opis wózka, używane można kupić od ok. 400 zł, więc wydaje mi się, że warto :)

WÓZEK ESPIRO ATLANTIC, to nowoczesny, komfortowy wózek głęboko-spacerowy nadający się do jazdy w każdych warunkach. Dzięki aluminiowej lekkiej konstrukcji wózek jest bardzo poręczny. Przestronna gondola wyściełana jest milutkim materiałem. Zarówno wersja spacerowa jak i głęboka, posiadają odchylane okienka, wykonane z siatki, które umożliwiają przepływ powietrza. Wózki Espiro są zgodne z normami europejskimi: EN 1888, EN 12227. Tapicerki uszyte są z materiałów atestowanych gwarantujących dziecku pełne bezpieczeństwo.

"LINIA ESPIRO" została stworzona z myślą o rodzicach, którzy cenią sobie wielkomiejski i aktywny styl życia: nowoczesne rozwiązania, eleganckie wzornictwo i komfort użytkowania. Zaawansowane konstrukcje, lekkie aluminiowe stelaże, trwałe lakiery i wysokiej jakości tkaniny stanowią gwarancję wygody i bezpieczeństwa, potwierdzonego zgodnością z europejskimi normami, a odważna stylistyka podąża za najnowszymi trendami.

OPIS WÓZKA 
Wymiary wózka rozłożonego:
długość / szerokość / wysokość: 100 cm / 65 cm / 109 cm
Wymiary wózka złożonego: 45 cm / 65 cm / 95 cm
Wymiary siedziska: 35 cm / 24 cm / 47 cm
Waga wózka 14,5 kg
Waga samej gondoli 4,5 kg

Lekki aluminiowy stelaż o konstrukcji umożliwiającej przewożenie dzieci do 20 kg
Gondola (z uchwytami do przenoszenia) + komfortowa wersja spacerowa, duże pompowane koła, przednie koła obrotowe z możliwością blokowania. Pięcio - punktowe pasy bezpieczeństwa z miękką osłonką, prosty i wygodny mechanizm składania wózka, komfortowe amortyzowane zawieszenie, regulowana ergonomiczna rączka dla niskich i wysokich osób. Płynna regulacja oparcia i podnóżka spacerówki. Oparcie w spacerówce rozkłada się do pozycji leżącej, duży kosz na zakupy. Centralny hamulec na tylne koła, przykrycie na gondolę i spacerówkę.

0 komentarze:

Prześlij komentarz