Uwaga. Ze strony został usunięty system komentarzy disqus, wobec tego wszystkie komentarze, które zostały dodane przez tą stronę zostały usunięte. Od teraz można komentować z facebooka, blogger'a lub jako gość

wtorek, 3 listopada 2015

Cześć mamo, już nie śpię!


No tak, właśnie, kiedy ja w końcu chcę iść spać (a ciężko mi usnąć o normalnej godzinie :P ) mój synuś wstaje i gimnastykuje się w brzusiu. :) Co jak co, ale ostatnio widzę, że robi się coraz bardziej śmiały, z reguły, z sekundą włączenia nagrywania przestawał się kotłować, a tu taki koncert ! :)
Przyznam szczerze, że mimo tego, że niektóre jego ruchy, kopniaki są naprawdę bolesne - to jednak przyjemne. Jest to uczucie nie do opisania. Nawet gdybym chciała - nie potrafię. No bo jak opisać komuś jak to czuję?  Jeden z niewielu filmików, na którym coś widać i jeden, naprawdę z którego jestem dumna ! Jutro mamy USG na 19 :) Będziemy mierzyć tego małego rozbrykanego szkraba. :) Nie mogę się już doczekać! Czekam na wasze komentarze, spostrzeżenia, wspomnienia. Buziaki !


Cześć, bardzo mi miło, że tu jesteś. Jeśli przeczytałeś/aś mój wpis - będę szczęśliwa jeśli zostawisz ślad po sobie. Co myślisz na temat postu?
Related Posts

0 komentarze: