Uwaga. Ze strony został usunięty system komentarzy disqus, wobec tego wszystkie komentarze, które zostały dodane przez tą stronę zostały usunięte. Od teraz można komentować z facebooka, blogger'a lub jako gość

sobota, 7 listopada 2015

Próbujemy swoich sił! - Blogosfera Canpol babies

Postanowiłam, że jednak spróbujemy swoich sił i zgłosimy się do BlogoSfery Canpol babies ! :) Być może jeśli nie uda się tym razem, to uda się następnym? Będę musiala się z tym pogodzić, w końcu mój blog dopiero zaczął funkcjonować, a nie mam konkretnych informacji czym kierują się, w wyłanianiu ludzi do projektu blogowania :) Mam jednak nadzieję że będziemy mieli szczęście i dostaniemy szansę :)
Dzięki temu projektowi możemy dostać szansę na testowanie produktów, to przy okazji na pewno świetna zabawa, dlatego polecam każdemu, nic na pewno na tym nie stracimy :)

Wszelkie wskazówki, instrukcje jak zgłosić się do tej akcji oraz informacje o blogosferze znajdziemy tu: http://canpolbabies.com/pl/blogosfera :)

Cześć, bardzo mi miło, że tu jesteś. Jeśli przeczytałeś/aś mój wpis - będę szczęśliwa jeśli zostawisz ślad po sobie. Co myślisz na temat postu?
Related Posts

1 komentarz: