Dobry wieczór :-)

P o d e j ś c i e   n u m e r   3 !


Dobry wieczór, czemu podejście numer 3? Dlatego, że już raz założyłam bloga, następnie stwierdziłam, że lepszym pomysłem jednak będzie prowadzenie bloga na facebook'u poprzez tzw. `fanpejdż`, ale i to mnie znowu nie przekonało, dlatego jednak próbuje na Bloggerze, jak mi to wyjdzie? Zależy to ode mnie i .. od was! Czemu od was? Z jednej strony przecież będę pisała dla siebie, ale z drugiej.. jakaś ocena, komentarz, podzielenie się zdaniem pod moimi wypocinami zawsze będzie mile widziana i zawsze stworzy jakiś ruch na stronie, więc.. mam cichutką nadzieję, że jednak przybędzie mi czytelniczek, a może i czytelników? :-)

K i m   j e s t e m ?

Jestem zdania, że w zasadzie w tym "dziale" dużo rozpisywać się nie trzeba. :) Jestem młodą przyszłą mamą, oczekującą na swój pierwszy cud świata, który termin "wyklucia" ma już (!) na 2 grudnia 2015 ;) Kończę szkołę średnią, w naszej pięknej Stolicy i mam wielkie plany na przejście przez życie pewnym krokiem z uśmiechem na buzi :)

C o  t u   s i ę  b ę d z i e  d z i a ł o ? 

A no właśnie, co ja tu kombinuje? Będę troszkę dzieliła się swoim życiem.. Znajdą się może przepisy i zdjęcia "potraw" czegoś, co będę próbowała ugotować. :D A od razu uprzedzam, że gotowanie to nie jest moja pasja i nie czuję tej "smykałki" dlatego niektóre posty mogą być bardzo ciekawe :) No ale cóż, jako (mam nadzieję) przyszła żona a zaraz mama, ta 'tematyka' w moim życiu staje się własnie bardzo istotna, dlatego i nauczyć się trzeba i poznać wiele nowych przepisów :) Planuję również wstawiać przeróżne produkty i opisywać je wraz z moją oceną - znajda się tu zarówno rzeczy dla niemowląt, nieco starszych dzieci, jak i mam i tatusiów.
Może napiszę krótko już - BĘDZIE JEDEN WIELKI MISZ MASZ - jak na bazarze. Wszystko o wszystkim :D Będzie mi również bardzo miło jeśli mój blog rozwinie się w ten sposób, abym poprzez formularz kontaktowy po prawej stronie, dostawała od was pytania, dotyczące ciąży, dzieci, a może przepisów, bądź innych przeróżnych rzeczy, z chęcią będę je publikowala, odpowiadając na nie i prosząc o odpowiedzi również czytelników w komentarzach :)

M ó j  m a l u s z e k <3 

Jako, że sama uwielbiam blogi, gdzie wstawiane są zdjęcia, grafiki to i w tym pierwszym poście powitalnym, przedstawię wam mojego szkraba w brzuszku, teraz już chłopak jest dużo dużo większy, ale to nasze USG z 15 tc (którego również użyłam w nagłówku strony :) ) Jak to stwierdził mój dziadek, zdjęcie z góry pokazuje, że niezły z niego "kurczaczek" i szczerze mówiąc, chyba coś w tym jest :D
Szkoda, że zdjęcia w 3D/4D są tak drogie, bo to naprawdę super pamiątka, a zdjęcia są naprawdę w świetnej jakości!

N a   k o n i e c. 

Trochę się rozpisałam, podejrzewam, że po/pod pierwszym postem sporego ruchu tutaj nie będzie, choć cieszyłabym się jak dziecko. Obserwujcie mnie, zapraszajcie znajomych! Buziaki ! 

0 komentarze:

Prześlij komentarz